Kim Bedava İnternet Programı İster?(Bi Ömür Boyu Sınırsız)

Masqot77

Üye
11 Kas 2011
239
0
teşekkürler fakat flood yapmayınız.

uğraşmak istemiyorum aslında evde internet varken fakat bir foto atarsanız speedtest.net 'in fotosunu hız benimkinden yüksek ise geçebilirim hemde bedava :O

ttnet 8mbps ' a kadar kullanıyorum.

McTaRaNTuLa37

Uzman üye
6 Ağu 2012
1,173
0
root/
Evet Arkadaşlar Sizler İçin Bedava İnternete Girmeyi Video'ya Aldım.
Bedava'ya İnternete Girebileceksiniz.
Yalnız Video'nun Açıklama Kısmını Okursanız Sevinirim.Yardımlarınızı Bekliyorum.
Türkcell ve Avea İçinde Videolu Anlatım Yapacağim.
Video'yu Aşağıdaki Linkten İzleyebilirsiniz.

(Not:Konu Sabitlensin.Operatörler Açıklarını Kapattıkça Ben Bu Konuyu Güncelleyeceğim.İnternetsiz Kalmayaacaksınız..)

Bilgisayardan Bir Ömür Boyu Sınırsız İnternet İsteyenler Buraya ? - YouTube

İçinde "konu sabitlensin" yazan konular genelde sabitlenmez onu düzenlesen iyi olur

myevrenn

Üye
29 Eki 2013
195
0
Pc için de tel için de verdigim ayarlar çalışıyor.
Güle güle kullanın. Tv izlemek i.in bazı telefonlarda bulank gösteriyor olabilir bu sizden kaynaklanan sorun.
s3 mini de bulanıksız izliyorum ben mesela...

ugurcanbadboy

Katılımcı Üye
22 Haz 2013
285
0
İstanbul
evt uğurcan çelik sen maalesef heryerdesin ama bir gün turkcell bütün siteleri wap'ta kapatırsa ayrıca
vodafone'da vodafone internette bütün siteleri kapatırsa bir ömür boyu olmaz ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.