KingİnstaBot V1.0 Yayında! [Ar-Ge]

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Teşekkürler Hepinize.

Teşekkür ederim.

Teşekkürler Beyler.V2.0 En Geç Bu Hafta Gelir Sanırım...Eklenmesini İstediğiniz Bir Özellik Varsa Bildirebilirsiniz.

Önden yerimi alayım...
Termuxda çalışır mı? PC Bozukta . Eğer termuxa göre kodlama yaparsanız süper olur.
Hocam Şöyleki Eğer mobilde termux denen uygulamada pip kodları çalışıyorsa sorunsuz işler script.İyi Günler.

Banada link verin...
Anlayamadım?

Teşekkürler.

Eline sağlık bekliyorduk ne zamandır seni :)
Önerim, gelmesini istediğim özellikler:
-yazdığımız kullanıcı adının takipçilerine oto takip atsın bot. (Misal çağrıtaneri takip edenlere takip isteği atsın.
-Auto yorum atma: 20-30tane kelime,cümle yükleyelim wordlist ile veya tek tek neyse bot Tag arasın misal #gt bu taga gidip sırayla yorum atsın arada f5 yapsın yeni postlar gelir onpara gt yazsın. Yada hedef kişinin postlarına sırayla yorum yapsın bu şekilde. Örnek yine çağrıtanere gidip 5-10 yorum atsın son postuna, ondan çıkıp diğer posta geçip yorum atsın sayfayı yenilesin falan.

Bu yazdıklarım iyi hoş ama instagramın limitlerini öğrenmen lazım. Misal günde max 700 kişiye takip atma ya da her takipten sonra 1.30 -2dakika arası random bekleme.
Biz starta basalım bot hesabı kendi kassın. Koyalım vds e 1 hafta sonra girip yeter şimdilik diyip kapatalım gibi .dd
1. İsteğin Zaten Gerçekleşecek...2.sinin Biraz Değişik Hali Gelecek...Teşekkür Ederim Çok Bekletmedim İnşallah :)

Arge sağlam ya. Ellerine sağlık kardeşim.
Teşekkürler Dostum :)

Günceldir//

Bilgilendirme:V2.0 Sürümüne Hedef Kişinin Takipçilerini Takip Etme Özelliği Eklenmiştir.Üzerinde Çalışıyorum.V2.0 İle İlgili Güncellemeleri Buradan Sunup En Son V2.0'ı Yayınlayacağım.Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Teşekkür Ederim Dostum...

Yeni Haber:Otomatik Hesap Açma Botu Eklenmiştir// Proxy Ayarları Yapılınca Sınırsız Açılabilecek...

18 Mar 2018
133
1
Elinize sağlık. Projenizi beğendim, Github hesabında tek proje olması üzdü. Bilginden yararlanmak gerek :)

Eskiden Ar-Ge'nin adını bile duymazken son günlerde ayağa kalktı :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Beratbey

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
327
0
İzmir
Ben tam olarak nasıl yapacağımı anlamadım yardımcı olacak arkadaşlar buradaysa ö.m. atarsanız sevinirim yada buraya tam anlatım yazın herkes yararlansın program vs tamam ama kodları girdiğim halde olmuyor_?

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Hepinize Teşekkür Ederim Evet Kendi Hesabımızı Yönetmek İçin... Bu Arada Github'ı Kullanmıyorum Normalde Rica Ettiler Github'a Koydum...

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Şöyle Güzelinden Bir Güncel Atayım Ve Yeni Bilgilendirmeler Yapayım;

KingİnstaBot V2.0'a Bunlar Eklendi:

Öncelikle Programa Fotoğraf Ve Albüm Gönderme Eklendi Yani Artık Pcnizden İnstagrama fotoğraf ve albüm atabileceksiniz :)

Eskiden 1000 üzeri takipçi falan olduğunda unfollow kasıyordu düzeltildi farklı teknik kullanılıyor artık.

Anasayfadaki Fotoğrafları Otomatik Beğendirme Eklendi.

İstediğiniz Kişinin Takipçilerini Takip Etme Eklendi.

V2.0'ı En Geç 1 Haftaya Yayınlamayı Düşünüyorum.Sizin Desteklerinizle Daha İyi Yere Gelebilirim İnşallah :)

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
bot user açıcı varmı içinde ?
V2.0'a Koyacaktım Lakin Doğrulamaya Düşüyor Çözersem V3.0'da Kesinlikle Olucak.
Teşekkürler
Böyle bir çalışma için sizi tebrik ederim King Kong.
Çook Teşekkür Ederim Dostum.

eline sağlık
v2 gelsin indireceğim :D
İnşallah Dostum :) Teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.