Kısa Yoldan Site Hackleme THT özel /Video

HACKROOT

Üye
26 Haz 2016
158
81
uid=0(root)

Merhaba arkadaşlar yine kendi bulduğum açıkları sizlere paylaşmaya devam ediyorum ve hergün bu videoların devamı gelecek. Öncelikli amacım video içindede belirttim buradada söylemek isterim yeni hack işlerine merak salmış arkadaşlarımızın brute tarzı programlarla kısa yoldan web hack işlerine başladığından ötürü en azından bu tarz kendi mantıklarıyla buldukları açıklar onları daha ileri seviye hatta forumada faydalı olabileceğini düşünüyorum.

Backup Açığı Ftp Bağlantısı...
Backup (Yedekleme) açığı ile ftp ile server'a bağlanabilecek ve kolay yoldan shell, index vb ne atmak isterseniz size kalmış.

Aklınıza ne takılırsa sorabilirsiniz yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=wyZKUWo5JZ0[/ame]

Not: Diğer videolarımda shell üzerinden neler yapılır dizinler nasıl aşılır konularına değinmek istiyorum fakat forum içerisinde yer alan konular olduğu için açmıyorum daha çok shell üzerinden, rootlanabilecek serverları, bypass methodlarını ve config çekilip işlem başarısız olan Serverlarda 404 403 symlik methdoları hariç diğer sitelere nasıl erişim sağlanır onları anlatmaya çalışacağım

Umarım yararlı olur
Selametle;

Jraex

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
317
1
Galaksi
Dostum bu konularda yeniyimde bu dosyaları indirirken veya sitele giriş sağlarken vpn kullanalım mı ?

HACKROOT

Üye
26 Haz 2016
158
81
uid=0(root)
Vpn kullanın veya kullanımayın tarzından bir cevap veremem fakat şunu söylemeliyimki ben kullanmıyorum statik ip sabittir değişmez yani sağlayıcınızdaki özel ip sabittir yönlendirilemez. İnternetteki surf ip'nizle oynayabiliyorsunuz bunun farkında olun istedim.

Licky

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
284
5
Hocam Bu Sitede Kalıcı Olmuyor Dimi? O Kadar Güvensiz Olamaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.