kişilerin cep ile E posta bilgileri toplamak//KARA ALP

KARA ALP

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,071
68
İSTİHBARAT
Aynısını yaptım fakat e-mail ve şifre için hata veriyor.

Eğer kullanıcı adi ile şifreyi doğru girdiğinize eminseniz
Ve hesapda aktifse hata vermez bi gözden geçirin tekrardan eğer email ile numara çekmiyorsa bilgileri giriş olmamışdır demekdir
Eğer hata alırsanız resim olarak atarsanız gine yardıncı olabilirim

umutkalay

Katılımcı Üye
26 Nis 2019
276
0
KARA ALP Kardeşim her konun gibi çok kaliteli bir sunum olmuş video anlatım + katmış çok işime yarayacak başarılarının devamını dilerim.Bu arada ''dump_mail entır '' dalgınlığıma gelmiş entır ıda yazdım ya la :D

Son düzenleme:

ElJesT

Üye
20 Ağu 2011
57
0
Malesef girişte hata veriyor.Neredeyse 40 kere denedim farklı farklı hesaplarla fakat giriş yapamıyorum , eposta yazmayı da kullanıcı adı yazmayı da denedim fakat 'token' yazıldıktan sonra user pw sorma kısmında girdiğimiz bilgiyi kabul etmiyor maalesef.

KARA ALP

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,071
68
İSTİHBARAT
Malesef girişte hata veriyor.Neredeyse 40 kere denedim farklı farklı hesaplarla fakat giriş yapamıyorum , eposta yazmayı da kullanıcı adı yazmayı da denedim fakat 'token' yazıldıktan sonra user pw sorma kısmında girdiğimiz bilgiyi kabul etmiyor maalesef.

Hesabın aktifliğine dikkat et ve bir daha kullan ya aktif değil yada yanlış girmişsinizdir onun içinde hata veriyor
Yada vpn ile girdiyseniz hesap otomatik askıya alınır kontrol edin tekrardan

hocam txt dosyası nereye kaydoluyo ya bulamadım telefonda

telefona kaydetmez osif toollun içine kaydeder oradan telefina isterseniz aktarım yapabilirsiniz

Ellerine sağlık. En kısa sürede vaktim olursa deneyeceğim. Bu arada script sadece py2 demi çalışıyor.

Evet python2 ile çalışıyor pythn yapsan çalışmaz ama
Kod:
pkg install python2
BU paketi yükliyerek
Kullanabilirsiniz

bu bilgiler gizli olsa bulumaz heralde ?

Hedef kişi bilgileri başkası bulmasın diye gizlese ginede araç onu ortaya çıkartıyor deniyerek bakabilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

ElJesT

Üye
20 Ağu 2011
57
0
Hesabın aktifliğine dikkat et ve bir daha kullan ya aktif değil yada yanlış girmişsinizdir onun içinde hata veriyor
Yada vpn ile girdiyseniz hesap otomatik askıya alınır kontrol edin tekrardan

Hesapta hiçbir sorun yok hocam , zaten hesapta sorun vardır diye farklı hesaplarla denedim onlar ile de giriş yapamıyorum.Hesaplar web üzerinden sorunsuz şekilde giriş yapıyor.

kadir2019

Katılımcı Üye
24 Şub 2019
423
1
hatanın karşı anlamı komut bulunamadı buyuk ihtimal fesbuk hesabını girerken hatalı girdiniz yada eksik girdiniz kontrol ediniz dogru girdiyseniz gine hata aldıysanız hesab kontrol edin aktif degildir

Dün başarılı bir şekilde giriş yaparken şimdi daha ilk kodu yazdıktan sonra bu hatayı verdi sebebi nedir ?
0 upgraded, 0 newly installed, 0 to remove and 0 not upgraded.

27 Haz 2016
85
0
telefona kaydetmez osif toollun içine kaydeder oradan telefina isterseniz aktarım yapabilirsiniz

tam olarak nasıl aktarım yapılabilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.