Kişisel Hesaplar Nasıl Hacklenir?

ommerceo

Yeni üye
30 Mar 2013
16
0
Onu kendiniz yapın diye source verdim zaten. Youtube videosunun altındaki açıklamada.

senveben007

Yeni üye
5 Tem 2010
23
0
okudumda nasıl oyun programından facebooka dönüştürürüm diye facebook oyunları için olabilir aslında

ommerceo

Yeni üye
30 Mar 2013
16
0
Temel olarak Visual Studio biliyorsan yapabilirsin. Eğer bilmiyorsan Ar-Ge Tim yardımcı olur büyük ihtimal.

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
bunu yiyen olurmu ya :)))
biraz bekleyinde size bi mail hack brute force yazayım :)
işe yaramaz saçma anlatmış hatta biraz acemice anlatılmış ve yapılmış.
Statüs : yazdığı yeri statüs bar ekliyerek yapsa grafiğede özel tema eklense yuttururusunuz.
3 sene önce yaptığım fake programda programdaki online user statüsler özel temalar & kanıt videosu vardı :) ama fakeydi çalısmıyordu yana gerçek hileyi açıp boyutu kısaltıp videolu kanıt yaptım :)
tabi eski artık bunlara gerek yok biraz bekleyinde projem bitsin size bi tane mail hack yapayım :)
Not : facebook hariç
ek olarak bi tane fake program paylaşsanıza kontrol etmek istiyorum. başarı puanı :))

ptana321

Yeni üye
2 Nis 2013
2
0
Ben ptana123 şifremi unuttum emaili tanımadı şey biz kendi ****@gmail.com falan ayzıyoruz ya kodlar vr orası neresibirde kurban hangi adrese girecek birsürü .exe var acaba adres çubuğunu yazarmısın?o kodlar nerede?

ptna

Uzman üye
3 Nis 2013
1,698
1
Ben ptna123 ve ptna321 im hesaplarıma ulaşamıyorum msn yi tanımıyor ve url yanlış diyor asla giremeyeceğim onlara da neyse bu hesap gitmez umarım bu dosyada bende hata veriyor çalıştıraı deneyince birde form1 deki msn falan nasıl değiştireceğiz?Kendi msn mizi nasıl yapıcaz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.