Kişisel Sayfası

ByBermuda

Uzman üye
7 Eki 2012
1,993
0
Nereye
Se-Zer(Grafik Team Lideri)'nin belirttiği gibi forumdaki üyeler istek çalışma yapmak isteyen böyle bir konu açabilir diye duyuru yapmıştı.
Ben de üyelere yardımcı olmak için konu açtım.

İstek Logo,Avatar,Banner,İntro,Wallpaper isteklerinizi buradan bana iletebilirsiniz.
Nasıl bir şey olmasını istiyorsanız;Forumdan Profilime girip,açtığım konulara bakmanız yeterli olacaktır.

Elimden gelen yardımı size yapacağım...

Hazırlanan Tasarımlar Konu Altına Paylaşılacaktır...

Son düzenleme:

ByBermuda

Uzman üye
7 Eki 2012
1,993
0
Nereye
ludsd.png

ludt7.png

İmzeo'ya Yaptığım Çalışmalar...

ssusar

Katılımcı Üye
29 Ağu 2009
429
0
Denizli
Merhaba kardeşim ben yeni bi Facebook sayfası açtım kapak fotografı ve resmini yaparsan sevinirim. İnci Sözlük tarzı bi sayfa Sayfanın linkini'de vereyim. Sayfam :

imzeo

Üye
12 Mar 2013
73
0
Şanlıurfa
Ya Kardeş Logo İçin Çok Teşekürlerde Teşekkürünü verdim
Yanlız Diyer Resmi yanlıs yapmıssın ben diyeriyle aynı olsun o maskede olsun sadece hack yazan yerleri sil demistim :(

imzeo

Üye
12 Mar 2013
73
0
Şanlıurfa
Kardeş Aynı Seninki Gibi Olsun İmzeo Rengide Seninki Gibi aynı olsun O maskeli adam olsun sadece hack yazan yerler olmasın :) Bide Resim Biraz Daha Büyük olursa sevinirim
senide yordum kusura bakma istersen yapma yani sorun olmaz

CourierC

Kıdemli Üye
16 Ağu 2010
2,655
0
C:\Windows
Dostum çalışmaların hala devam ediyor ise ben bir kod ile alakalı veya güzel bir anime karakteri (bayan) olmak üzere DarkStern diye bir çalışma yapabilirsen sevinirim örnek olarak bakmak isterim. Güzel bir THT Profil için fotoğraf arıyorum. : ))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.