Kişisel Sayfası

hsaka

Uzman üye
10 Eyl 2012
1,306
0
HSAKA adına bir avatar yapar msın zevk size kalmış nasıl isterseniz artık

ByBermuda

Uzman üye
7 Eki 2012
1,993
0
Nereye
mzjj2.png

Hsaka bu senin dostum.

KursaT44

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,835
2
118
ADANA
kaptani içinde KursaT44 gecen hos bi avatar yaparsan sevınırım. kullanacam. zevkıne guvenıyorum. iyi forumlar :)

thePoseidon

Katılımcı Üye
25 May 2012
519
0
lmwn6.png

Kardeşim şu üstteki resmi arkaplan olarak seçip
turk082copyio5.jpg

Şu logoyu da alta koyup

Ortaya da thePoseidon yazarmısın ?

K0RF3ZL!

Katılımcı Üye
15 Şub 2012
461
0
Ötüken
S.a. kardeş çalışmalarını çok beğendim kolay gelsin.
Bana da bi logo yapabilir misin? içeriği sana kalmış..
yazısı "KÖRFEZLİ" olursa sevinirim :)

DcRea

Üye
1 Haz 2013
89
0
banada Yapramısn dostun ATatürk ve türk hack team şeklinde imza yerine DcRea yazarsan sevinirim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.