Kişisel Sayfası

xxHxxHxx

Uzman üye
17 Tem 2013
1,218
0
Hocam ben sizden yapmanızı istemekten çok nasıl yaptığınızı öğrenmek istiyorum.Hangi programı kullanıyorsunuz,nasıl yapıyorsunuz ?

DreamLegacy

Katılımcı Üye
7 Ocak 2013
423
0
Hocam bana Osmanlı devleti ve türk kültürü ile ilgili bir Türkhackteam için avatar istiyorum DreamLegacy avatarda olsun şimdiden teşekkür ediyorum.

00X00

Üye
29 Tem 2013
121
0
Turk_Bayragi___Wallpaper_by_LephistoDesign.jpg

BÖyle bir resim yaparmısın üstünde türk hack team yazsın.
İndex için kullanıcam.
Logo gibi birşey olsun. :D

NeymaR*

Kıdemli Üye
29 Ocak 2012
2,209
0
aga banada bi yapıver :D

logo : The Eos altına
Coder
Wal: The Eos altına
Coder

olursa memnun olurum :)

Son düzenleme:

hernandez

Katılımcı Üye
27 Tem 2013
420
0
se-zer(grafik team lideri)'nin belirttiği gibi forumdaki üyeler istek çalışma yapmak isteyen böyle bir konu açabilir diye duyuru yapmıştı.
ben de üyelere yardımcı olmak için konu açtım.

istek logo,avatar,banner,intro,wallpaper isteklerinizi buradan bana iletebilirsiniz.
nasıl bir şey olmasını istiyorsanız;forumdan profilime girip,açtığım konulara bakmanız yeterli olacaktır.

elimden gelen yardımı size yapacağım...

hazırlanan tasarımlar konu altına paylaşılacaktır...
kardşeim bunun yerine nasıl yapıldını öğretsen daah iyi olmazmı ders felan paylaşsan?

SeSa1453

Yaşayan Forum Efsanesi
12 Eki 2012
10,110
5
Nahçıvan
Kardeşim Bana Zaman tüneli kapağı için güzel bir logo resim ne yaparsan yap :) SeSa1453 yazsın şimdiden teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.