KISITLANAN BÖLÜMLER (Duyuru)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ethical23

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
342
1
Böyle sıradan kategoriler yerine forumu çöplük haline getiren sosyal medya bölümünü kapatmanız gerekirdi.

ExeOweR

Ar-Ge Ekibi Deneyimli
5 Mar 2012
3,408
1,116
exe.php
Afedersiniz de bence tamamen saçmalık tamamen göz boyama. Bu yapılan şeyi sıradan bir üye istemiş olsa önermiş olsa. Burada tebrik eden onaylayan herkes bir anda mualif kesilirdi, forum çok boşladı çok boş konular açılıyor önlem alınsındiye bir üye şikayet ettiğinde, modlar da dahil olmak üzere herkes muhalif olup forumu savunuyordu ama şimdi görüyorum ki memnun olanlar çok. Bunun adı yalakalıktır

Boş yapma zaten bu konuyu biz üyeler taşıdık.
Forumdan bir habersin bir de laf cambazlığı yapmaya çalışma..

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
Afedersiniz de bence tamamen saçmalık tamamen göz boyama. Bu yapılan şeyi sıradan bir üye istemiş olsa önermiş olsa. Burada tebrik eden onaylayan herkes bir anda mualif kesilirdi, forum çok boşladı çok boş konular açılıyor önlem alınsındiye bir üye şikayet ettiğinde, modlar da dahil olmak üzere herkes muhalif olup forumu savunuyordu ama şimdi görüyorum ki memnun olanlar çok. Bunun adı yalakalıktır

Zaten bunu üyeler ısrarla istedi diye yaptık. Biz de uzun zamandır istiyorduk fakat arkaplanda engel olan bazı şeyler vardı. Sonunda onları da çözdük, çözülmeyenleri kılıfına uydurduk.

Böyle sıradan kategoriler yerine forumu çöplük haline getiren sosyal medya bölümünü kapatmanız gerekirdi.

Sosyal medya kategorisinin, biyografi, geyik gibi bölümlerden daha önemli olduğuna inanıyorum. Çöplük haline getirdiğini düşünmüyorum. Ancak şu konuda katılıyorum, haddinden fazla ön plana çıkıyor. Burası bir hacker grubu. Haliyle sosyal medya kategorisinde biraz daha kısıtlayıcı kurallar getirilerek konuları belli statülere sokabiliriz. Bunu da bir sonraki toplantımızda gündeme getirip bu ay içinde çalışmalarını yaparız. Öneri için teşekkür ederiz.

ByBela1

Uzman üye
18 Şub 2012
1,455
1
THT
Bazı bölümleri ayırmasaydınız daha iyiydi ama güzel karar umarım hayırlısı olur :)

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
Sana fiikrini soran olmadi. Kısaca sana kemik atan olmadi ağzımı bozmak istemiyorum lütfen tartışma çıkarmayın

Bir uyarı cezası veriyorum. Tekrarı olmasın.

Ben anlamıyorum ne istiyorsunuz. Üyeleri dinleyip istediklerini yapıyoruz. Biz de çok hevesliyiz bu konuda. Yapınca deniyor ki yönetim yaptı, üyeler diyince sallanmıyor. E üyelere panel yetkisi verip onlara mı yaptıralım ne yapalım? Üst mesajda nazikçe açıkladım ama böyle konuşacaksak ben çok farklı renge bürünebilirim.

ATABÖRÜ

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
3,359
7
Ötüken
Çok iyi bir fikir olmuş eğlence geyik katagorisi kaldırılması arkadaşlar burası ciddi olmanız gereken biyer unutmayın burası web & hack security forumu

MertCodex

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
451
0
Philadelphia
Instagram ile ilgili de birşey yapsanız? Sürekli instagram konusu açılıyor yada hortlatılıyor. Forum anasayfasında hiç eksik olmuyor. Netice de bu forum instagram için açılmadı.

ArTLeoN

Yeni üye
30 Haz 2018
40
0
Arkadaşlar konu biz böyle böyle yaptık iyi mi yaptık ? Gibisinden açılmadı bilgilendirme amaçlı açıldı, lütfen boş önerilerinize son verin forum tamamen hacking içinde açılmadı şuan yapılan işlem gayet yerinde yapılan işlemler hem seo hem forumun kalitesi ve kirlilik göz önüne alınarak yapılıyor. Tek taraflı düşünmeyin. Saygılar.

CETQ

Uzman üye
28 Şub 2011
1,297
0
Bunu kaç yıl önce söyledik forumda olması gereken konular dışında çok gereksiz konu mesajlar var diye.Sırf asistan olmak isteyen üyelere yüzlerce binlerce konu açtırdılar boş boş.Arama motorlarından yönlendirme olsun siteye felan vb şeyler yüzünden hep.
Forumda nitelikli üye sayısı hep azdı insanlar artık bir zaman sonra belirli bir yere kadar kopuyo forumdan
her şey aynı hep yerinde sayıyo

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
Bunu kaç yıl önce söyledik forumda olması gereken konular dışında çok gereksiz konu mesajlar var diye.Sırf asistan olmak isteyen üyelere yüzlerce binlerce konu açtırdılar boş boş.Arama motorlarından yönlendirme olsun siteye felan vb şeyler yüzünden hep.
Forumda nitelikli üye sayısı hep azdı insanlar artık bir zaman sonra belirli bir yere kadar kopuyo forumdan
her şey aynı hep yerinde sayıyo

Biz de diyoruz ki, bu değişimi sağlayalım, arka tarafta anlatamadığım şeyler var. Uzun zaman önceden istedik yapamadık. Bir senedir iki senedir istiyoruz bu hareketleri. Daha başka planlar da var. Ben yöneticilerle bunu sağlayabileceğimizi biliyorum. Kaldı ki moderasyon eskiye nazaran daha teknik odaklı daha nitelikli. Hala istediğimiz kıvamda değil ama olsun. Dergi keza gayet başarılı gidiyor ona özel planlar var.

Beni esas düşündüren şey üyeleri de bu kafaya dahil edebilecek miyiz, bildiklerimizi öğretebilecek miyiz? Ben ve arkadaşlarım bunu yönetim içinde planladık ve tamamız. Ama üyeler için bu süreçte detaylı planlanmadı. Fakat çok istiyoruz. Bunu da halledeceğiz. En azından deneriz. Bunca zamandır yapmadığımız şeyleri ısrarla devam ettirmekten iyidir.

Üyelerden ricam şu, eskiden şöyleydi böyleydi yerine mevcut düzene öneriler yapın. Neler görüyorsunuz? Neler öneriyorsunuz? Ben bu süreçte bazı şeyleri anlatamasam da bilmeniz gereken her şeyi anlatmaya çaba göstereceğim. Sizler de katkıda bulunun. Çok yönetim hiyerarşi kafasında birisi değilim doğrusu. Beraber kafa yoralım, yeter ki bir şeyler üretip ortaya koyabilelim.

By Network

Uzman üye
6 Tem 2014
1,344
0
Unknown
Serial ve Crack : Warez olan tüm bölümler gibi kaldırılacak.
Öncelikle Diger Kapatılma Kararı Alınan Bölümleri %100 Katılıyorum lakin Serial ve Crack Bölümü Kapatılmasını Yanlış Buluyorum Şöyleki Burda Yapılan işler Normal İşler Olmadıgı İçin Bu Bölümün THT ye Katkısı Küçümsenmiyecek Derecede Görülebilmektedir
Saygılarımla.

TheSparrow

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
802
0
57. ALAY
Hepsinin tek çatı altında birleşmesi iyi olmuş bence; paylaşımlar yasaklanmamış sonuçta, bölüm fazlalığı azaltılıyor. Hack forumu sonuçta..

Ethical23

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
342
1
Biz de diyoruz ki, bu değişimi sağlayalım, arka tarafta anlatamadığım şeyler var. Uzun zaman önceden istedik yapamadık. Bir senedir iki senedir istiyoruz bu hareketleri. Daha başka planlar da var. Ben yöneticilerle bunu sağlayabileceğimizi biliyorum. Kaldı ki moderasyon eskiye nazaran daha teknik odaklı daha nitelikli. Hala istediğimiz kıvamda değil ama olsun. Dergi keza gayet başarılı gidiyor ona özel planlar var.

Beni esas düşündüren şey üyeleri de bu kafaya dahil edebilecek miyiz, bildiklerimizi öğretebilecek miyiz? Ben ve arkadaşlarım bunu yönetim içinde planladık ve tamamız. Ama üyeler için bu süreçte detaylı planlanmadı. Fakat çok istiyoruz. Bunu da halledeceğiz. En azından deneriz. Bunca zamandır yapmadığımız şeyleri ısrarla devam ettirmekten iyidir.

Üyelerden ricam şu, eskiden şöyleydi böyleydi yerine mevcut düzene öneriler yapın. Neler görüyorsunuz? Neler öneriyorsunuz? Ben bu süreçte bazı şeyleri anlatamasam da bilmeniz gereken her şeyi anlatmaya çaba göstereceğim. Sizler de katkıda bulunun. Çok yönetim hiyerarşi kafasında birisi değilim doğrusu. Beraber kafa yoralım, yeter ki bir şeyler üretip ortaya koyabilelim.
Üstadım banlanan eski uyeler yani sürekli aktif olanların banı açılmalı. Ne varsa eskilerde var diye bir laf vardır. Foruma canlılık katma açısından önemli. Benim 3 4 tane dostum var banının açılmasını bekleyen hem de adammlar 7/24 aktif forumda. Yani birtakım suçların işlenmesi hoş olmuyor ama kullanıcıları forumdan tamamen uzaklaştırmak doğru olmuyor . Kendi fikrim tabi. Diğer üyelerimiz de bana katılıyordur diye düşünüyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.