kişiye özel ürün nasıl yaptırabilirim?

8 Kas 2019
202
0
Mezar
Sizin değerli zamanınızı almadan direk konuya gireceğim arkadaşlar şimdi adamlar kendi adına göre özel tasarlanmış kolye bileklik kart gibi şeyleri nerde yaptırıyorlar bileniniz varsa lütfen cevaplasın .Çünkü kendime özel THT Fake Samuray diye bir kolye tasarlamı istiyorumda ama hangi şirket dediğmi yapar bilmiyorum?

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,002
Dinlenmede.
Merhaba.
Anladigim kadariyla Nickin ve Burasi THT değer veriyorsun.
Benimde kiymetlimdir burasi fakat soruna cevap vermek adina.

Herhangi bir tuhafiye yada incik boncuk satan yerler bu tarz yerleri bilmiyorsan bayanlara sorabilirsin abla kuzen yigen vs her 3 bayandan 1 seni kesinliklen anliyacaktir.

Gidip o boncuklari gümüş bakir çelik vs herneyse sen kendin alip
Internetten örneklerine bakarak kendi caban ve emeklerinle kisa surede yapabilirsin

Kim bilir belki birgun senin icin degerli olani sevdigin insana hediye edebilirsin yani anlatabilmisimdir insallah.

Eğer osmaniye deysen yada osmaniye yakin gelenilirsen.
Ben kendim senin adina yapip hediye edebilirim.

8 Kas 2019
202
0
Mezar
Merhaba.
Kod:
[CODE][QUOTE][/quote]
[/CODE]
Anladigim kadariyla Nickin ve Burasi THT değer veriyorsun.
Benimde kiymetlimdir burasi fakat soruna cevap vermek adina.

Herhangi bir tuhafiye yada incik boncuk satan yerler bu tarz yerleri bilmiyorsan bayanlara sorabilirsin abla kuzen yigen vs her 3 bayandan 1 seni kesinliklen anliyacaktir.

Gidip o boncuklari gümüş bakir çelik vs herneyse sen kendin alip
Internetten örneklerine bakarak kendi caban ve emeklerinle kisa surede yapabilirsin

Kim bilir belki birgun senin icin degerli olani sevdigin insana hediye edebilirsin yani anlatabilmisimdir insallah.

Eğer osmaniye deysen yada osmaniye yakin gelenilirsen.
Ben kendim senin adina yapip hediye edebilirim.

Kardeşin gerçektende çok teşekkürler osmaniyeye yakınım fakat gelemem yine de sağol . Hatay-İskenderun ByZehirx

Merhaba, https://tik.lat/7PKby
yukarıda ki siteden iletişim kurarak ürün ve fiyat bilgisi alabilirsiniz

Çok teşekürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.