Kitaplar Hakkında Bilgi

RTFM

Üye
22 Nis 2019
174
8
Merhaba, 2 set de bende uzun süredir de mevcut, öncelikle abaküs'ün setin de kullanmayacağın bir kaç kitap bulunmakta geri kalan kitaplar içerik yeterlidir benim kanaatimce,
kodlab ise yine aynı kalite de kitapların bulunduğu bir set. Ben gayet memnun kaldım setlerden tabi ben aldığımda setler bu kadar pahalı değildi şu an fiyatları çok yükselmiş, ben aldığıma pişman olmadım karar sizin.

CozaNostrA

Yeni üye
8 Ocak 2017
11
0
Merhaba, 2 set de bende uzun süredir de mevcut, öncelikle abaküs'ün setin de kullanmayacağın bir kaç kitap bulunmakta geri kalan kitaplar içerik yeterlidir benim kanaatimce,
kodlab ise yine aynı kalite de kitapların bulunduğu bir set. Ben gayet memnun kaldım setlerden tabi ben aldığımda setler bu kadar pahalı değildi şu an fiyatları çok yükselmiş, ben aldığıma pişman olmadım karar sizin.

Hocam şöyle bilgi ve eğitim konusunda paraya kıymaktan çekinmem , kendimi geliştirmek istiyorum araştırırken denk geldim bu setlere abaküs'ün setinde kullanmayacak olduklarım hangileri olmadı tek tek alırım sıkıntı değil.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.