Kiz arkadasima nasil acilirim?

TRamazan

Katılımcı Üye
19 Eyl 2015
877
0
Kardsm Şimdi Yakınlaş Ona Kendini Ona İyi Biri olarak göster yada Sınıfda Gövde gösterisi yap yani Sınıfta Arkadaşlarımla Kızın önünde Bilek Güreşi Yap Tabi Kazanmak Önemli :d Kısa Okulda kimseye göstermedin İlgiyi sevdin kıza göster Ona Açık onu koru Az az açıl Ufaktan İltilaf et aşk söz!eri falan de yanında Ve kufr etme tabi gerketinde Et sadece ama yinede mümkünse Hiç etmeye de bilirsin
Sonra Derslerde Yanına Git tabi mümkünse Kıza komik espriler yap Ki güldür Gülünce aşk sözü sole mesela Gülmek Sana Çok Yakışıyor Diyebilirsin kız Gülünce tabi ve Son Olarak Şunu Yap gidip Kısa Güzel bir kolye yada yüzük Al ve Çıkma Teklifi Et

Bu söylediklerim tabi okul okuyosa iyi olur ama okul zorunlu değil Ama okulda olmasın ona daha yakın olmanı sağlar Tabi Aynı sınıfta Olmamızdan gerek !ben denedim ve çok iyi ise yaradı 5 - 6 Arkadaşıma bu yolu tavsiye ettim Ve Hepsi İyi Bir Sonuca Ulaştılar ! Sende Mutlu Olabilirsin.

KaplanBedo

Katılımcı Üye
22 Kas 2015
436
0
Kocaeli
Kardeşim o iş yatar çok ciddiyim bak seviyorsan çağır yanına konuş o an içinden ne geçiyorsa anlat başarı şansın yüksek olur.

aqero

Kıdemli Üye
14 Eki 2014
3,284
0
Turan
Kıza depar et geçersen senindir geçemezsen zaten hiç senin olmamıştır. :(

Kız ile muhabbetin varsa bir haftasonu buluşalım mı de biraz atılgan ol bir buluşunca akışına bırak gerisi geliyor kendimden biliyorum :D

xHackerTM

Katılımcı Üye
8 Kas 2015
694
0
Yok.........
Kardsm Şimdi Yakınlaş Ona Kendini Ona İyi Biri olarak göster yada Sınıfda Gövde gösterisi yap yani Sınıfta Arkadaşlarımla Kızın önünde Bilek Güreşi Yap Tabi Kazanmak Önemli :d Kısa Okulda kimseye göstermedin İlgiyi sevdin kıza göster Ona Açık onu koru Az az açıl Ufaktan İltilaf et aşk söz!eri falan de yanında Ve kufr etme tabi gerketinde Et sadece ama yinede mümkünse Hiç etmeye de bilirsin
Sonra Derslerde Yanına Git tabi mümkünse Kıza komik espriler yap Ki güldür Gülünce aşk sözü sole mesela Gülmek Sana Çok Yakışıyor Diyebilirsin kız Gülünce tabi ve Son Olarak Şunu Yap gidip Kısa Güzel bir kolye yada yüzük Al ve Çıkma Teklifi Et

Bu söylediklerim tabi okul okuyosa iyi olur ama okul zorunlu değil Ama okulda olmasın ona daha yakın olmanı sağlar Tabi Aynı sınıfta Olmamızdan gerek !ben denedim ve çok iyi ise yaradı 5 - 6 Arkadaşıma bu yolu tavsiye ettim Ve Hepsi İyi Bir Sonuca Ulaştılar ! Sende Mutlu Olabilirsin.

Abi Ondan Kolayı mı var sınıfta benden iri 1 kişi var oda en yakın arkadaşım yanı benı ezıcek kımse yok :D

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
İndex işi olmaz. Kız dalga geçer senle. Direk açıl yanına gidip. İçini dökercesine konuş. Kendisini çağır ve konuş. Çok korkuyorsan cesaret hapı al :D

Cesaret Hapı Varmı Özele Gelsene Bİ :D :D

Yarım Saat Okudum ama değidi bu arada güldürdüğün için teşekkürler.

Teşekkür Butonuna Bas Bari :D :D Bir Karşılığı Olsun Teşekkürler De Ama Yardımcı Olan Bir Bilgi varsa Teşekkür Butonuna Bas :D

Yaklaşmaya Toto yemıyokı :D

Nasıl Yani Korkuyormu senden ?

Mulo56

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,158
0
Mulo abiniz gene sizleri yalnız bırakmıyarak bu konuda size yardımcı olacaktır. İlk yöntem +9 abaza itemi kızı kenara çek güzel bi iltifat ettikten sonra gözünün içine bak gözler önemli ve elini tutabilir miyim de yok ya bi gören olur derse kıza çıkma teklifi et ve kız senindir ikinci koşulda ise ne saçmalıyorsun be diyebilir olsun genede devam ederek çıkma teklifi et çok çok bi tokat yersin :) Neyse ikinci yöntem denenmiştir işe yaramıştır. 1 aylık süre arkadaşımızın dediği gibi ilk olarak iltifatlar yağdırarak başla fazla abartma günde bir tane :) Sonrada kıza belli et kızı sahiplen arkadaşımız demiş zaten. Son olarak bu olmadan olmaz kızla aranı iyi yaptıktan sonra TEMAS çok önemli. Kıza her bulduğu fırsatta dokunmaya çalış örnek ay sen ne kadar tatlısın ve sarıl veya el falı bakmayı öğrendim elini tut ve sallaya bildiğin kadar salla taki o elini çekinceye kadar. Temas kızın bilinç altına derin bir iz bırakır. Mobildeyim yazmam uzun sürdü şarjda yüzde 3 bitti bitiyor Tobe contunuet(devamı gelecek)

1597534862

Uzman üye
19 Eki 2010
1,156
0
Samsun
Nacerme4 kardeşimiz güzel değinmiş muhabbetine göre davranman lazım . İnsan sevince kaybetme korkusu oluyor tabi ya söylersem beni reddederse ve bidaha yüzüme bakmazsa falan.ben şöyle şeyler daha ekleyeceğim önceki yazıma. Kızın neleri sevdiğine neler yaptığına ne konuştuğuna dikkat et ve onlarla ilgili konu açıldığında hemen söyle ama odunca değil tabi kız ilgini ve dikkatini anlasın onu özel hissettirir küçük şey bile. şimdi yaklaşamıyorum bile demişsin o halde ilk önce ortak arkadaşlarınla ona yaklaşmaya çalışcaksın büyük ihtimal aynı okuldasındır o da okuldandır diye düşünüyorum ortak arkadaşlarınla gidip kantinde takıl mesela 1-2 hafta derken artık aynı masada sohbete başlarsınız(okulda neler yapıyo teneffüste ne yapıyo ne tarz müzik dinliyo bunları iyice araştır aynı masada oturursan bilgi lazım olcak) aynı masada sohbet edersen hem kendini yavaştan anlat hemde esprileri ardı ardına patlat çok doğal ol o sırada kız zaten sohbetini sever sonra o masaya sürekli oturur dediğin gibi sohbetin yoksa acele etme sakın (bir de sosyal medyadan kızı araştır twitlerine bak düşüncesi nasıl fotoğraflarına bak nerelere gidiyor falan) elimden geldiğince yardım ederim kardeşim bir şey olursa özeldende yazabilirsin

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
kerem daglari deler bir kuku ugruna,
asli gitsin de ona buna vurdura,
bir kari icin deger mi butun bunlara,
her taraf kuku dolu mala iyi vurana...

H4Z4RD

Uzman üye
3 Ara 2015
1,804
0
Kardeşim git kıza duygularını açıkça söyle hiç bir şeyden korkma kayb edeçek bir seyin yok. Kızlar böyle şeylerden hoslanır :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.