Çözüldü Kız arkadaşımı işlettim başım dertte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Uninstall59

Katılımcı Üye
20 May 2016
291
0
Türkiye
Text me up üzerinden kızı bayağı bi işlettim. numara yabancı olduğu için polise gideceklerini söylediler. Ben bunları o numara ile bayağı bir korkuttum. Bluestacks üzerinden duckdns açık halde iken başladım. Acaba bir şey olur mu ? Böyle bir konu açmak istemezdim fakat işin sonu polise gidince satın aldığım numarayı, whatsapp'ı falan ne var ne yok hepsini sildim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Uninstall59

Katılımcı Üye
20 May 2016
291
0
Türkiye
Asla bulamaz ve polise gidcek kadar kararli olduklarini sanmiyorum gidemezler sadece korkutmak icin bosuna korkuyosun

Ben o kızı tanıyorum. Mesajlaşırken tuvalete gitmeye üşenen biri fakat arkadaşlarının sıkıntı yapmasından biraz çekiniyorum. Polise gidiyorum falan lafı hikaye. Ama cidden öyle bir şey olursa kendimi gizlediğimi düşünüyorum

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Asıl sorum şu hocam , duckdns açık, telefonumda son anda fark ettim vpn açtım. Bluestacks programında zaten fake gps programı var, onu da açtım. Acaba böyle bir durumda beni bulmaları mümkün mü ?

Vallaha sana şöyle diyim.Zamanında siber suclarda calismis bi memurla konusmustum.Bana dediki sen istedigin vpn i kullan.Konumun amerikada olsa bile Amerikaya gitmeden burdan bile bulunabilir.Ama polislerin isleri basindan askin.Hicbiri ugrasmaz bunla.Gülüp gecerler demisti...
Seni biraz endiseye sokuyorum ama polis ise bu kadar el atmaz bence...

Uninstall59

Katılımcı Üye
20 May 2016
291
0
Türkiye
Bulamazlar zaten sen olsan gidermisin ?

Zaten beni işletiyor diye başvurmaz en azından taciz ediyor der.

Vallaha sana şöyle diyim.Zamanında siber suclarda calismis bi memurla konusmustum.Bana dediki sen istedigin vpn i kullan.Konumun amerikada olsa bile Amerikaya gitmeden burdan bile bulunabilir.Ama polislerin isleri basindan askin.Hicbiri ugrasmaz bunla.Gülüp gecerler demisti...
Seni biraz endiseye sokuyorum ama polis ise bu kadar el atmaz bence...

Tövbe bidaha :D

Polislerin böyle bir şey ile uğraşacağını düşünmüyorum. Ülkenin durumu belli tanıdığım bi abi 72 saat evine adım atmamış.

Globfone ve zenmate bunları daha evvel duymuştum fakat nasıl bir program olduklarını hiç araştırmamıştım keşke araştırsaymışım :D

Ben olsam uğraşmazdım. Aramış dalgasını geçmiş gitmiş. Ama korkuturdum.

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Ya polis filan cagirsa en kötü hacklemisler beni yada benim ip im ile taciz yapmislar.Benim bi sucum yok dersin...bu imkansiz bisey deil cunku

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.