Kız Arkadaşımın Adına Açılan Fake Instagram Hesapları Tehlikeli Duruma Sokuyor

mahoağa....1

Yeni üye
7 Ara 2022
20
1
arkadaşlar kız arkadaşım adına birsürü instagram hesabı açılmış ve bazıları takipçi kasıyor bunların hepsi fake ama işin sıkıntılı tarafı şu kızın babası psikopat haberi olursa veya o açan kişi veya kişiler babasına takip atarsa babası kızı dövecek biraz uğraştıktan sonra bir tanesinin gmail hesabını buldum ha bu arada kız kendi hesabını kapattı fake bir hesap kullanıyor eski sevgilisi yapıyor bana az yardım edebilecek olan var mı kızın başına bişey gemesinden korkuyorum

hanifiking21

Katılımcı Üye
17 Mar 2021
523
119
bilmesende olur
T
arkadaşlar kız arkadaşım adına birsürü instagram hesabı açılmış ve bazıları takipçi kasıyor bunların hepsi fake ama işin sıkıntılı tarafı şu kızın babası psikopat haberi olursa veya o açan kişi veya kişiler babasına takip atarsa babası kızı dövecek biraz uğraştıktan sonra bir tanesinin gmail hesabını buldum ha bu arada kız kendi hesabını kapattı fake bir hesap kullanıyor eski sevgilisi yapıyor bana az yardım edebilecek olan var mı kızın başına bişey gemesinden korkuyorum
tum hesaplara spam at sikayet kismidan bide klavye inglizce yazim icin ozurdilerim

silentman0142

Katılımcı Üye
29 Nis 2023
326
56
cihanıza rat atıp kayıtlı şifreleri alabilirsin direk hesaba erişim onun harici kapatmak istiyor isen kız gerçek hesabını aktif tutsun diğer hesapları beni taklit ediyor desin

mahoağa....1

Yeni üye
7 Ara 2022
20
1
cihanıza rat atıp kayıtlı şifreleri alabilirsin direk hesaba erişim onun harici kapatmak istiyor isen kız gerçek hesabını aktif tutsun diğer hesapları beni taklit ediyor desin
sorun şu ki biz hesabı baya oldu kapatalı geri açamıyoruz bu herif mart 2023 te kız adına hesaplar açmaya başladı

rat nasıl atabilirim

suayipyaparrr

Yeni üye
26 Tem 2023
10
5
Türkiye
41 formu var taklit onu kullan

silentman0142

Katılımcı Üye
29 Nis 2023
326
56
rat mobil kendim bilmiyorum pc için stealer gibi toolar var yada blank gibi basit hazır ama .exe dosyası var biraz uğraştırır. onun yerine hesabı açmaya çalışmanız daha makul olur .
tıkla buradan bilgileri doğru girip hesabınıza gelecek olan maili bekleyin.

Agnetaar

Yeni üye
26 Tem 2023
1
0
babasının ınstagramı varsa gızlıce alıp engellesın bılldıgım kdarıyla bırını engellerse dıger actıgı hesaplarıda oto engellenıyor

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,534
876
babasını instagramdan uzak tutmaya baksın.
misal annesini doldurup babasının üzerine salabilir fakat şunuda hesaba katmak lazım iş büyüyebilir bu yüzden adımların hem nabza hemde ortama göre atılması çok önemli.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.