kız arkadaşınızın yanında dayak :D

ne yapardınız

• Oradan uzaklaşırdım

Oy: 3 5.1%
  • Allah ne verdiyse dalardım

Oy: 45 76.3%
  • Onlara bunun erkekleğe yakışmayan bi haraket olduğunu söylerdim

Oy: 9 15.3%
  • Bir daha kız arkadaşımla oraya gitmezdim

Oy: 2 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    59

xxdolunaymaxx

Uzman üye
23 Nis 2012
1,287
0
Benim kız arkadaşım, kung-fu 1. dan ve Türkiye dereceleri var, kickbox yapmış, bu yetmezmiş gibi 2 sene de vücut geliştirmeye gitmiş. Bu işler teknikle olmaz diyenlere, boy 171 ve kilo 68, kolu benimkinin birbuçuk katı kalınlığında, kodumu otutturur... ( Not: Ben bunların hepsini sonradan öğrendim:))

Dolayısı ile benim böyle bir derdim yok, bir "saldır" dememe bakar :)
duydunuz :mml

hckteam22

Katılımcı Üye
9 Nis 2012
812
0
edirne
kız arkadasım varsa yanımda olay degısır tabı onu yanımdan gonderıp allah allah neyse cosmaya gerek yok sanırım :D

BloodWindTR

Uzman üye
29 Eyl 2012
1,470
4
:)) ben ilk önce erkekliğe yakışmayan bir hareket olduğunu söylerim yok dinlemiyor sanane lan artist lafrar söylerse uzaklaşıp arkadaşlarla sorguya çekeriz :)

DeimoS 18

Kıdemli Üye
15 Nis 2007
3,088
3
Bursa
Ses çıkarmam çaktırmadan telefonla arkadaşlarımı veya abilerimi çağırır öyle hesaplaşırdım. Eğer ki 2-3 kişi olurlar ve boyları 1.95 gibi değilse tek girerim :D

MelanKollia

Katılımcı Üye
28 Eyl 2012
384
0
Benim bulunduqum şehirde yanında kız varken kimse sana atar yapmaz kız gittikten sonra kavga edilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.