Kızlar Tipe Mi Kişiliğe Mi?

white daisies

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
557
0
Yakışıklı Erkeğin Yedeği Olacağıma
Beni seven Erkeğin Kölesi Olur , Şerefimle
Yaşarım . . . .

- Diyen Kız da var ve böyle bi kız vallah billah BAŞTACI

yasin0233

Katılımcı Üye
5 Eki 2012
569
0
Mersin
Parayla Satın Alınacak Kız Vardır Parayla Satın Alınamayacak Kız Vardır...Diye SAçma Bir Cümle Kurmayacagım...Giyiniş Tarzın İyi Olsun Yeter Eğer Giyiniş Tarzın İyi İse...Kız Der Bu Çok Yakışıklı Diye ve Seni Yakışıklı Gösteren Giyim Tarzındır Giyim Tarzınıda Oluşturabilmen İçinde Paraya İhtiyacın Vardır...Yada Ünlü Olman Lazım Ünlüysen Zenginsindir Bol miktarda Paraların Vardır Justin Zibidisi Ünlü ve Çok Parası Var Onun Parası Olmasa o Bir Hiçtir Türkiye'de Justin'den Yakışıklı Onlarca Erkek Var ve Neden Kızlar Ona Aşık Degil Çünkü Çocukta Para Var :) Ulan Herşey Para Lan Bu Hayatta Ben Çatıya Çıkıyorum ... :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.