Klasör Şifreleme Programı Yardım!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

masterofhacker

Katılımcı Üye
22 Eki 2008
257
0
Düzgün bir klasör şifreleme programı arıyorum. Birçok program denedim istediğim gibi bişey bulamadım. Bazıları klasörü gizliyor bazıları klasörü şifrelerken ayrı uzantıda yarım saat arşiv oluşturuyor oluşan arşive girerken yarım saat arşivi çözüyor yada klasöre girmek için programı açıp oradan şifreyi kaldırmak gerekiyor.

Benim istediğim şey mesela resimler klasörüm var ona gireceğim zaman çift tıkladığımda bi pencere açılıcak şifre sorucak yazıp enter yaptığım zaman girebilicem klasörden çıktığımda yine klasör şifrelenmiş haline dönücek.

Böyle bir programa çok ihtiyacım var Böyle bildiğiniz bir program varsa ismini yada linkini paylaşırsanız çok sevinirim.

Lütfen denemediğiniz nasıl bir program olduğunu bilmediğiniz sırf laf olsun diye şu programı deneyebilirsin diye cevap yazacak arkadaşlar cevap yazmazsanız daha iyi olur Çünkü yeteri kadar program denedim.

Son düzenleme:

Cruiser Vaqabond

Kıdemli Üye
16 Ağu 2011
2,157
1
New Jersey
Klasik Bir Yöntem ;

1- Dosyanı Arşivleyip , Arşive Parola Koyabilirsin.
2-Dosyanın/Klasörün İsmini Değiştirirken,İsmini Sil Ve ALT+255 Yap.
(Dosya İsimsiz Olacaktır...)

Ardından Dosyaya/Klasör'e Sağ Tıkla / Özelliklerden "Gizli"yi Seç.

115by.png

Gizlediğin Dosyaları Görüntülemek İçin , Bilgisayarım'a Gir/ALT'a Bas/Araçlar/Klasör Seçenekleri/Görünüm/Gizli Doysa,Klasör Ve Sürücüleri Göster'i Tıkla.
Ve Uygula'ya Tıkla.
Gizlemiş Oldugun Dosya Ortaya Çıkacaktır.

Son düzenleme:

masterofhacker

Katılımcı Üye
22 Eki 2008
257
0
Klasik Bir Yöntem ;

1- Dosyanı Arşivleyip , Arşive Parola Koyabilirsin.
2-Dosyanın/Klasörün İsmini Değiştirirken,İsmini Sil Ve ALT+255 Yap.
(Dosya İsimsiz Olacaktır...)

Ardından Dosyaya/Klasör'e Sağ Tıkla / Özelliklerden "Gizli"yi Seç.

115by.png

Gizlediğin Dosyaları Görüntülemek İçin , Bilgisayarım'a Gir/ALT'a Bas/Araçlar/Klasör Seçenekleri/Görünüm/Gizli Doysa,Klasör Ve Sürücüleri Göster'i Tıkla.
Ve Uygula'ya Tıkla.
Gizlemiş Oldugun Dosya Ortaya Çıkacaktır.

Kardeş amacım klasörü gizlemek saklamak değil, dediğin yöntemleri zaten biliyorum. Benim istediğim şey şifrelediğim klasöre çift tıkladığında şifre soracak şifreyi yazıp girecem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.