Klasör Şifreleme Resimli Anlatım (Programlı & Programsız) [FEHOR] !

FEHOR

Uzman üye
19 Eyl 2015
1,748
0
Cyber Secure
Güzel paylaşım eline sağlık fakat merak ettiğim bir şey var. Klasöre programsız şifre koyduğumuzda kırmanın çeşitli yolları var demişsin. O yollar nelerdir? Bilgilendirirsen sevinirim :)
şifresini kıracağımız .bat dosyasına sağ tıklayıp düzenle diyoruz ve bir metin belgesi açılıyor o metin belgesinin 22.-23. satırlarında if NOT %pass%== goto FAIL yazar işte o boşluk bıraktığım yerde şifre yazar yani if NOT %pass%== ile goto FAIL arasındaki yazı .bat ın şifresidir oradan şifreyide değiştirebilirsiniz.
Örnek Olarak :
if NOT %pass% ŞİFREMİZ goto FAIL
Hocam .bat ile olanı yapamadım :)
Programlı olanda ise bir sorun var sanırım :)
Anlatıyorum.
// Şifreyi ekledim, dosyayı sürükledim, dosya masaüstünden taşındı programa sanırım klasör masaüstünde değil programın içinde kalıyor masaüstünde görünmüyor sorun değilse sorun yok :D

Malesef Her İki Yöntemde Dosyada Kalmasını Saglıyor :)

lazımlı bilgi teşekürler
Teşekkür Ederim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.