klavye tavsiyesi kodcular içeri

24 Eki 2015
84
0
Kardeslerim 7senelik klavyeme çay doktum şimdi yeni bir klavye arayışı içinde kayboldum 100tl gibi bi bütçem var kod yazmak için rahat yazsın bi 7sene daha gitsin yeter eyw şimdiden :RpS_thumbup:

CyBeror

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,281
0
Moscow
Dostum böyle tak tak ses çıkaran bir klavye işini görür ben genlde php html işiyle uğraştığım için hem sesi eğlenceli hem de güzel:D
Everest kulanabilirsin mesela ben f kulanıyorum q değil.

Sadrazam99 c99

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,159
0
null
ben sizi anlamıyorum şekilli ışıklı klavyelere 250 200 lira vereceğinize 10 liraya normal klavye alın ikiside tuşa basıyormu basıyor.. mousede aynı.. tıklıyomu tıklıyo .. ekstra tuşa vs ne gerek var , kodla klavyenin alakası yok normal klavyeylede kod yazarsın.. oda basıyor tuşlara.. şekilli klavyeylede yazarsın oda tuşlara basıyor yani zarara girmemeniz için ucuz şeyleri alın ne gerek var şekil şukul şeylere

Jack DanieLss

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
529
4
Hello World
ben sizi anlamıyorum şekilli ışıklı klavyelere 250 200 lira vereceğinize 10 liraya normal klavye alın ikiside tuşa basıyormu basıyor.. mousede aynı.. tıklıyomu tıklıyo .. ekstra tuşa vs ne gerek var , kodla klavyenin alakası yok normal klavyeylede kod yazarsın.. oda basıyor tuşlara.. şekilli klavyeylede yazarsın oda tuşlara basıyor yani zarara girmemeniz için ucuz şeyleri alın ne gerek var şekil şukul şeylere

Katılıyorum Fakirlikte Son Nokta.:puah

Sadrazam99 c99

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,159
0
null
benim klavyenin markası
aasdasdasdasdasdas.jpg

mouse ise platoon ;
images

ORGANES

Üye
14 Mar 2017
219
0
Tigoes k9

Kardeslerim 7senelik klavyeme çay doktum şimdi yeni bir klavye arayışı içinde kayboldum 100tl gibi bi bütçem var kod yazmak için rahat yazsın bi 7sene daha gitsin yeter eyw şimdiden :RpS_thumbup:

bende "tigoes k9" var
ışıklı ve yarı mekanik (ortalama :D)
ilk alırken bende şüphede kalmıştım. dandirik falan gönderirler diye ümit etmiştim ama klavye efsane yazıyor. 8-9 aydır kullanıyorum bir sıkıntı olmadı.
Almak istersen 60 liraya gittigidiyorda var tavsiye ediyorum :D
+su geçirmez

14760819138280-1.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

ORGANES

Üye
14 Mar 2017
219
0

bende "tigoes k9" var
ışıklı ve yarı mekanik (ortalama :D)
ilk alırken bende şüphede kalmıştım. dandirik falan gönderirler diye ümit etmiştim ama klavye efsane yazıyor. 8-9 aydır kullanıyorum bir sıkıntı olmadı.
Almak istersen 60 liraya gittigidiyorda var tavsiye ediyorum :D
+su geçirmez

14760819138280-1.jpg

Teşekkür etmeyi unutma :RpS_thumbup:

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
2
39
ben sizi anlamıyorum şekilli ışıklı klavyelere 250 200 lira vereceğinize 10 liraya normal klavye alın ikiside tuşa basıyormu basıyor.. Mousede aynı.. Tıklıyomu tıklıyo .. Ekstra tuşa vs ne gerek var , kodla klavyenin alakası yok normal klavyeylede kod yazarsın.. Oda basıyor tuşlara.. şekilli klavyeylede yazarsın oda tuşlara basıyor yani zarara girmemeniz için ucuz şeyleri alın ne gerek var şekil şukul şeylere

Klavyeye ne gerek var ekran klavyesi var tıklayınca yazıyormu yazıyor ne gerek var şekil şukul şeylere :dd

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.