Network KMS sunucuları güvenli midir

Amonkus

Yeni üye
9 Kas 2023
50
11
Merhabalar ben bir Windows etkinleştireceğim ama ücretsiz bir şekilde yapmam için CMD üzerinden bağlandığımız KMS sunucularınından yapacağım işlemi ancak bunlar güvenli mi veya hangileri güvenli söyler misiniz?

Not: KMSpico'dan bahsetmiyorum

Çözüm
Öncelikle merhaba değerli üye;

KMS (Key Management Service) sunucuları, Microsoft'un lisans yönetimi için kullanılan sunuculardır. Bu sunucular, özellikle Windows işletim sistemleri için kullanıcıların lisanslarını yönetmelerine ve etkinleştirmelerine olanak tanır. KMS sunucuları genellikle büyük kuruluşlarda ve kurumsal ortamlarda kullanılır.

İyi forumlar dilerim...
Öncelikle merhaba değerli üye;

KMS (Key Management Service) sunucuları, Microsoft'un lisans yönetimi için kullanılan sunuculardır. Bu sunucular, özellikle Windows işletim sistemleri için kullanıcıların lisanslarını yönetmelerine ve etkinleştirmelerine olanak tanır. KMS sunucuları genellikle büyük kuruluşlarda ve kurumsal ortamlarda kullanılır.

İyi forumlar dilerim...

Çözüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.