knightı neden oynuyorsunuz?

spyfurkan

Katılımcı Üye
8 Eyl 2007
902
1
Şanlıurfa
knightı neden oynuyorum? diye kendime sordum
1 yılımı ona verdim ne oldu hayattan koptum
iyiki bıraktım.
Eskiden okul çıkışlarında hemen eve gider knight oynardım.
Şimdi arkadaşlarımla basketbol oynuyorum.Ve daha fazla eğleniyorum
Hayatın Tadını Çıkarıyorum.bence sizde hemen bırakın?

abmaihpa

Katılımcı Üye
21 Haz 2008
420
0
yolcu rock bar
bende bıraktım kardeş walla çok memnunum.77 çarım wardı sattımda ohh kendime o paranın birz daha üstüne koyup gitar aldım.kendimi müziğe verdim.çok mutluyum bence sizde bırakın:)

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Hepinizin bi nedeni war bide şöle düşünün derslere de önem werin ben wermem ama kniğt oynamasak sokakda olucaz her türlü pisliğin içine giricez knigta en fazla soyuluyoruz:D

semih1st

Yeni üye
21 Ağu 2008
28
0
aynen abiler katılıyorum bende oynuodum ama şimdi bırakmayı istiyorum private oynucam ama bir client lazım yardımcı olanlara sonsuz tşk :D

ogul222

Üye
20 Kas 2008
63
0
oyunu 5 senedir oynuorum ilk günlerde bagımlı oldum ama 1 se ne geçti gb almaya başlıadım sonra premium sonra hem pre hem gb aldım sonrada çarım soyuldu maa bidaha gb bidaha pre aldım we nedeyse şu anda hayattan koptu burda olmamın sebebide dc yemem

byufuk93

Yeni üye
9 Ara 2007
32
0
arkadaşlar geçen sene knight'a başlamışlardı tenefüslerde derslerde konuşacak konu yoktu arkadaşlarla bende başliyim bari öğrenirim beraber konuşuruz diye şimdi bağımlısı oldum:D

29 Tem 2009
210
0
kinight oynarken valla herşeyden kopuyorum dert yok bişey yok bi kaç saatliğinede olsa iyi vakit geçiriom

ama rahatlamak için sigara içmekten daha iyi bi yöntem sigara içmiyorum ot çekmiyorum
bi knight çok mu bana:D:D:D

îLLêGâLHâckînG

Katılımcı Üye
9 Ağu 2009
290
0
Şêhr-î Mêtâl
GrafikLeri Harıka bıde tek yonLu bır oyun deıL Yanı amac bırden fazLa strajık oLarak cok beyın karıstırıcı oyundan Zıyade AKIL işi ßır oyun ve bende oynuyorum ARES:83 LWL WARIOR ORDEALL ;)

actionsee

Yeni üye
29 Eyl 2007
7
0
bağımlılık yapan bir oyun. Ben de bir sürü 59 luk sağlam charlar ve 73 lük warriorum vardı, banlandı hepsi. Adamların amacı paranızı toplamak, koxpları hemen banlıyorlar yatırdığınız premiumlar ve gb paraları ellerine geçiyor. Oynayan arkadaşlarımız varsa bence bıraksınlar boşuna zaman kaybı...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.