Kod Karıştırıcı

Emo3176

Yeni üye
18 May 2020
22
5
23
İstanbul
iyi forumlar arkadaşlar benım bir sorum olucak basşt rat kulanımlaırna başladım xworm rat kulanıyorum saf server malwarebytes gibi anti virüsleri geçiyor sorun yok rat güzel ve kulanışlı fakat themida ve dotnetreactor gibi uygumaar ile bu sayıyı 25 27 ya kadar düşürsemde tuhaf bir şey farkettim koruma artıkça virüs olarak işaretleme oranı artıyor normal exe bile packlesem virüs diyor o yüzden confurEX yoneldim güzel Kulanışlı Fakat KoiVM diye bir ekletisi varmış glba onu nasıl yapıcagımı cozemedım birde OldRood Varmış sanırsam

UmutSuzDum

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
641
151
Yeni Zelanda
ikinci sorunu tam anlamadım 1 soruna cevabım obfuscatorlenen exeler genelde virüs olarak görülür yada tehlikeli olarak gözükür xworm public oldu oyüzden kendi multiclientini yazmanı tercih ederim rat yazmak çok basit tabi fonksiyonları biraz zorlar

Emo3176

Yeni üye
18 May 2020
22
5
23
İstanbul
ikinci sorunu tam anlamadım 1 soruna cevabım obfuscatorlenen exeler genelde virüs olarak görülür yada tehlikeli olarak gözükür xworm public oldu oyüzden kendi multiclientini yazmanı tercih ederim rat yazmak çok basit tabi fonksiyonları biraz zorlar
yazılım bilgim yok ama xworm rat memnunum reis genelde hile forumlarında sazan avlayıp elyenıyorum oyle bir iddam falanda yok ben hackerım diye sadece biraz yardım istedim işte haliyle ConfurEX diye açık kaynak bir kod karıştırıcının plugıni varmış sanırsam koiVM diye güçlüymüş nasıl kurlur anlaymadım github da var ama çözemedim link atabiliyormuyum buraya ? veya sen aratırsanda cıkar KoiVM Diye

güncel /++ Cevap Aranıyor.

UmutSuzDum

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
641
151
Yeni Zelanda
yazılım bilgim yok ama xworm rat memnunum reis genelde hile forumlarında sazan avlayıp elyenıyorum oyle bir iddam falanda yok ben hackerım diye sadece biraz yardım istedim işte haliyle ConfurEX diye açık kaynak bir kod karıştırıcının plugıni varmış sanırsam koiVM diye güçlüymüş nasıl kurlur anlaymadım github da var ama çözemedim link atabiliyormuyum buraya ? veya sen aratırsanda cıkar KoiVM Diye
araştırdım dostum githubdaki open source visual studio yükleyio açıp bakabilirsin içine o şekilde

KoiVM - Virtualizing protector for .NET applications yada burdan indirebilirsin temizmi bilmiyorum scanleyebilirsin

UmutSuzDum

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
641
151
Yeni Zelanda
qrr5jqa.png

bunu deneyebilirsin

virt olması lazım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.