Kodlama Dilleri ile yapılabilcekler [2020]

MrAlphaPvP

Üye
26 Haz 2020
152
2
Tahtalı Köy
Java

- Hile

- Hack Tool

- Dos / DDos

- Hesap Makinesi / Benzer Programlar

- Anti-Virüs (Dll lazım olabilir)

- Saat / Yan İşetim Sistemi (Dll lazım olabilir)

Visual Basic

- Hesap Makinesi / Benzeri şeyler

- Yan İşletim sistemi / FrameWork

- Dos / DDos

- Hack Tool

- Internet Ve Oyunlarda Performans hızlandırıcı

- Görsel Programlar

- Internet Tarayıcısı

- .net Dahili tüm programlar

C Sharpe

- Hack Tool

- Dos / DDos

- Şifre Kırma

- Basit Programlama / Hesap Makinesi / Saat

- Yan işletim sistemi

- Oyun Programlama

- Android / İos Programlama

C++ / C

- Hile Kodlama

- Anti-Virüs Kodlama

- Hack Tool

- Dos DDos

- Yüksek Düzey Programlama

- İşletim sistemi programlama

xavier eckert

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
16 Tem 2016
1,639
2
291
Kusura bakma dostum konu biraz saçma olmuş. Kodlama dilleriyle yapabileceklerin hayal gücün ile sınırlıdır.

brtgld

Üye
27 Tem 2019
89
0
Vatan
konu yapabilecekleriniz değilde yapamayacakları iz hakkında yazsan daha iyi hemde tamamen olacak lar bile yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.