Kola Makinasına ERROR VERDİRTİN :)

YasinBey1

Üye
5 Haz 2015
112
0
Ankara
İİlk olarak coca cola makinasının ön kısmından, para atılan bölüme '' 1'' TL (Bir Milyon) ya da ''50'' KURUS (Beşyüz) atın. Genel olarak coca cola makinalarındaki menü seçimi şu şekildedir.

''1'' Numaralı buton = Sprite
''2'' Numaralı buton = Coke
''3'' Numaralı buton = Diet Coke
''4'' Numaralı Buton = Coke

Paranızı attıkdan sonra ''4 - 2 - 3 - 1'' butonlarını tuşlayın. Son olarak paranızı attığnız bölümün üst kısmındaki dijital ekranda bir hata mesajı belirecek. Bu hata mesajı sizin coca cola makinasının sistemine girdiğinizi belirtir. Sisteme girdikten sonra;

''1'' Numaralı buton = Çıkış & Geri Dön
''2'' Numaralı Buton = Yukarı
''3'' Numaralı Buton = Aşağı
''4'' Numaralı Buton = Seç

Butonlarını kullanarak sistemin özelliklerini ve işlemlerini taratabilirsiniz.
Örnek bir saldırı tekniği;
''2'' ve ''3'' numaralı butonları tuşladığınızda coca cola makinasındaki para miktarını öğrenmeniz mümkün. Daha değişik kombinasyonlar uygulayarak sistemin farklı özelliklerinede girebilirsiniz.

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Bu o kadar eski bir konu ki :) Diet Coke diye bir şey mi kaldı 2015teyiz hatırlatırım.

Amy Root

Uzman üye
12 Nis 2014
1,552
0
Dostum bunu görüp denemiştim param boşuna gitmişti çalısmıyor :) hem param gitti hemde colamı vermedi :D

bici21

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
4,828
1
makineye error vertince ne oluyo ayrıca kola makinesinden ben bedava kola alabiliyom

madalok12

Katılımcı Üye
1 Ocak 2015
592
0
Bulgaristandayım burada her yerde kahve makineleri falan var.Onun için bulursanız söyleyin :D
Birisi çalışmıyor demiş :/ çalışsa iyi olurdu az takılırdık makinelerle :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.