Kolay Bir Şekilde Site Hack//Sports16//

SoNcE35

Üye
15 Nis 2014
181
0
Dostum çoğunlukla (yada bana öyle denk geldi) md5 şifrelemesiyle şifreler çıkıyo bunu nasıl çözcez :D

Cold-Shadow

Kıdemli Üye
8 Şub 2015
3,423
1
26
Dork paylaşımı yasak diyen arkadaşlar, okuyunuz.

Web & Server Güvenliği Bölüm Kuralları

14- Dork konusu açmak kesinlikle yasaktır. Ancak Hedef site açıklarına örnek dorklar vermişse yasak değildir.

Devam.

Son düzenleme:

Cold-Shadow

Kıdemli Üye
8 Şub 2015
3,423
1
26
Dostum tamam ben ihbar ettim sende et bu kadar tartışmaya gerek yok bence ne ben senin kalbini kırayım nede sen benim iyi günler//Kolay gelsin.
Gereken cevap tarafımca verilmiştir.
Dostum bu siteyi denermisin. site: https://hashkiller.co.uk/md5-decrypter.aspx
ve bu md5 kırma ile ilgili birsürü konu var onlarada göz geçirmeni öneririm.

Birde şuradan deneyiniz.

MD5 Online | MD5 Decrypter - Free Online MD5 Hash Decoder, Decrypt Password

skarahan2

Üye
17 Nis 2015
144
0
İstanbul
21 Sayfalık site var burlardan 5 sayfalık anca cıkıyor çıkanlarında ya admin panelleri hosta bağlı ya şifreler yanlış yada admin panelleri yok :) Senin buldugun siteyi merak ettim doğrusu....

sports16

Katılımcı Üye
11 May 2014
916
2
Chmod 777
21 Sayfalık site var burlardan 5 sayfalık anca cıkıyor çıkanlarında ya admin panelleri hosta bağlı ya şifreler yanlış yada admin panelleri yok :) Senin buldugun siteyi merak ettim doğrusu....

Dostum acunnetix,intellitamper ilede denedinmi o 21 sayfalık siteden 14 sayfaya girdim :) sorun verdiğim şeyde değil :)

Jarwen

Üye
5 Ocak 2016
104
0
EY `username` (`username`),
KEY `lastlogin` (`lastlogin`) panel şifmi oluyor bunlar

Optimus33

Yeni üye
16 Ocak 2016
6
0
Merhaba,ben bir site buldum username`, `password
Sitenin admin panelini nasıl bulabilirim.
Bu arada Bayadır takipteyim yeni kayıt olabildim ilk mesajım :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.