Kolay yoldan Mass Deface / Cold-Shadow Farkı..

Cold-Shadow

Kıdemli Üye
8 Şub 2015
3,423
1
26
Mass cektik diyelim sitelerede indexi attik simdi Zone kayitlarini nasil yapcaz linkler yok
linkler genellikle dosya isimleri olur.işlem bittiğinde dosya isimleri aşağıda görünecektir.
bu kolay yöntem ama daha kolay yöntemleride var. uğraştırır böyle.

bu mu uğraştırıyor? Daha basit ve etkilisi var ise siz paylaşın hepimiz yararlanalım.

tamer060

Yeni üye
4 Eyl 2009
31
0
konu için tşkler. bir sorum olacak index attıkdan ve defacer yaptıktan sonra herşey harfiyen tmm syfa boş benbeyaz oluyor ve hiç bir yere geri girmiyor. bunun sebebi ne olabilir?

ByBaggins

Kıdemli Üye
2 May 2016
2,347
1
Ben hep bu yöntemi kullanıyorum ama config çekerek hacklediğimizde daha çok site mi hackliyebiliyoruz ?
(Bu arada daha yeni Yüzbaşı oldum:D)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.