Çözüldü konu açmadığım halde konu sayımın artması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

resilevil

Katılımcı Üye
3 Nis 2016
601
0
TR
Arkadaşlar ben forumda gezinirken ne konu açtım ne de mesaj attım hiç bir şey yapmadan konu sayımın arttığını gözlemliyorum. Örneğin şuan profilime girerseniz sadece 5 konumun olduğunu göreceksiniz fakat attığım mesajların altında 8 konumun olduğu yazıyor. Bunun sebebi nedir?

Edit: bu konuyla birlikte konu sayısı 6'ya 9 oldu :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Teknik sorun değil. Ettiğiniz konu ihbarları da konulara sayılıyor. Profiliniz de istatislikler kısmında konularınızı aratın, ihbarlarınızı görebilirsiniz..

resilevil

Katılımcı Üye
3 Nis 2016
601
0
TR
Teknik sorun değil. Ettiğiniz konu ihbarları da konulara sayılıyor. Profiliniz de istatislikler kısmında konularınızı aratın, ihbarlarınızı görebilirsiniz..

hocam dediğiniz gibi istatistiklere baktım fakat öyle gözükmüyor.

bkdWvn.png

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Ettiğiniz şikayetler, ihbarlar sadece yetkililer de gözükebilmektedir. Aldığınız SS'de 6 adet konunuz bulunuyor. Ve istatisliklerde gözüken sayı ise 9.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
7
2,005
Dinlenmede.
Arkadaşlar ben forumda gezinirken ne konu açtım ne de mesaj attım hiç bir şey yapmadan konu sayımın arttığını gözlemliyorum. Örneğin şuan profilime girerseniz sadece 5 konumun olduğunu göreceksiniz fakat attığım mesajların altında 8 konumun olduğu yazıyor. Bunun sebebi nedir?

Edit: bu konuyla birlikte konu sayısı 6'ya 9 oldu :)

Herhangi bir yorumu şikayet ettiyseniz.
belki bu yansımış olabilir.

resilevil

Katılımcı Üye
3 Nis 2016
601
0
TR
Ettiğim ihbarlarda konu olarak sayılıyor yani. anladım tamam teşekkürler hepinize :) konu çözülmüştür kilitlenebilir//

dumenci06

Uzman üye
20 Eyl 2015
1,781
1
ANKARA
Sevgili Arkadasım Ettiginiz İhbar Yönetim Ekibine Gider Ve Her Hafta Tamamlanmıs İhbarları Silerler Ve Sizdende Konu Sayısı Elbette Düşecektir.Sorun Çözülmüştür Konuyu Kilitleye Bilirler

İyi Forumlar Dilerim Hayırlı Cumalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.