Konularıma Bakamıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SiberAlp

Üye
24 Haz 2016
125
0
Selamünaleyküm.
Başlıkta bahsettiğim gibi THT forumunda konularıma birkaç gün öncesine kadar attığım mesajlardan bakabiliyordum fakat bugün konularıma basınca beni anasayfaya atıyor. Şifremi de defalarca değiştirdim. (Güvenlik sebebiyle kısıtlama olayı vs. Ben ondan sonra şifreyi değiştirmiştim ve onunla alakalı olduğunu sanmıyorum.) Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.
İyi forumlar.
Not: Aboneliğim olmayan konularım var.​

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
Açtığınız bütün konulara buradan erişebilirsiniz:http://www.turkhackteam.org/search.php?searchid=9368000
Profiliniz>İstatistikler> SiberAlp´ait bütün Konuları arattır

Sorunda tam orda bütün konular adlı linke tıklayınca arkadaş ana sayfaya geri dönüyormuş tahminimce bu bir teknik sorun sorununun çözülmesi için konunu gerekli yerlere ilettim kardeşim en kısa zamanda sorununun çözülmesi dileği ile iyi forumlar

CaptainSalvador

Adanmış Üye
17 Eki 2014
6,073
15
Teşkilat
Sorunda tam orda bütün konular adlı linke tıklayınca arkadaş ana sayfaya geri dönüyormuş tahminimce bu bir teknik sorun sorununun çözülmesi için konunu gerekli yerlere ilettim kardeşim en kısa zamanda sorununun çözülmesi dileği ile iyi forumlar

VYqEjj.png

Mavi olarak işaretlediğim yerdeki konularım'dan bahsediyor deneyebilirsiniz.
"Bütün konularımı arattır" bölümünde herhangi bir sorun yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.