Konum Neden Taşındı / Silindi ? [ Soru - Cevap ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
Postumu Tekrar Konu Olarak Açarmısınız Bende Bılıyorum Forumdan kareler kısmını fakat ben konu açmak yani bana gelen öm ıle böyle capslerı konuma koyuyorum forumdan karelere benzer birşey fakat ben konu olarak acıcam

siz kendiniz ihbar etmissiniz konumu forumdan karelere kaydırın diye . bizlerde öyle yapmışız ... fakat olmadı ise konunuzu tekrar açabilirsiniz .

MrKilogram

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
433
0
Erzurum
siz kendiniz ihbar etmissiniz konumu forumdan karelere kaydırın diye . bizlerde öyle yapmışız ... fakat olmadı ise konunuzu tekrar açabilirsiniz .

Ya Bi Arkadaş dedi forumdan kareler bolumune tasına ıyı olur dedım aynen bende kategori falan sanıyordum megersem oda konuymus :D siz konuyu komik kategorisine tekrar tasıyamazmısınz

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
Ya Bi Arkadaş dedi forumdan kareler bolumune tasına ıyı olur dedım aynen bende kategori falan sanıyordum megersem oda konuymus :D siz konuyu komik kategorisine tekrar tasıyamazmısınz

Sayın üyemiz şuan konunun ana başlıgı kaydırıldıgından dolayı sizin konuyu tekrar açmanız gerekicek . Sanırım siz yanlış anladığınızdan kaynaklı bu durum bizle alakalı değil..

ilginize teşekkür ederiz..

M3TR0

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,034
4
NOT FOUND
Cookies/User Paylaşım Konum Mevcuttu Ancak Silindi Hayır Tamam Silindiği Birşey Değilde Neden Sildiğinizi En Azından Bildirirseniz Sevinirim Kim? Neden Sildi? //M3TR0

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
320
Türkiye
Cookies/User Paylaşım Konum Mevcuttu Ancak Silindi Hayır Tamam Silindiği Birşey Değilde Neden Sildiğinizi En Azından Bildirirseniz Sevinirim Kim? Neden Sildi? //M3TR0

Merhabalar sayın üyemiz, kuralları gereği user paylaşımı yasak olması sebebi ile konu tarafımca çöpe alınmıştır.

19 Ağu 2017
83
0

Dostum Sana Konun Neden Silindiğini De Söyleyeyim,Diğerini De

Konun,Forumda User Paylaşımı Yasak Olduğundan Silindi.

Bir De Demişsin Ki,Nedeni Neden Söylenmiyor,Onu Açtığım Kategoride,Kategorinin Kuralları Var,Kayıt Olduğunda Bölüme Konu Açarken Bölümün Kurallarını Okumanız Gerektiği Söylenir.

Sen Onu Okumadan Konu Açıyorsun,Sonra Neden Silindi Diye Yanıt Bekliyorsun,Okusaydın Bilirdin User Paylaşımının Yasak Olduğunu.

Bu Yüzden Sildikleri Zaman Bildirmezler.

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
320
Türkiye
Komutanım Keşke Daha Önceden Haberim Olsaydı, Özür Diliyorum, Bu Arada Sebebini Öğrene Blirmiyim?

Estağfurullah, birdaha ki sefere kuralları dikkatlice okumanız yeterli olacaktır. Kuralları ben yazmıyorum, yasak varsa ihbara uymak zorundayım. :) İnstagram dahil herhangi bir sosyal platformda hile siteleri ve user paylaşımlarının yapılmasının yasak olduğu belirtilmekte.

M3TR0

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,034
4
NOT FOUND
Estağfurullah, birdaha ki sefere kuralları dikkatlice okumanız yeterli olacaktır. Kuralları ben yazmıyorum, yasak varsa ihbara uymak zorundayım. :) İnstagram dahil herhangi bir sosyal platformda hile siteleri ve user paylaşımlarının yapılmasının yasak olduğu belirtilmekte.

Kusura Bakmayın Komutanım, Benim Eşşekliğim Oysa ki Uzun Zamandır'da Form'dayım Ama Demekki Gözümden Kaçmış Veya Yeni Eklenmiş :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.