Konum Neden Taşındı / Silindi ? [ Soru - Cevap ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tokikolik

Uzman üye
16 Mar 2017
1,419
4
İstanbul
Konum neden silindi 2bin insanın eposta ve epostalarına bağlı ip adreslerini paylaştım. Sitelerin sql dosyalarından çekmiştim. Dumps bölümünde paylaştım. Aynı yazımı spyhacz dede paylaştım. 2 hesapta bana ait. Forum kurallarında 1 den fazla forumda bulunabilirim. Bir sakıncası yok diye biliyorum.
silinmesinin sebebi nedir?

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
320
Türkiye
Konum neden silindi 2bin insanın eposta ve epostalarına bağlı ip adreslerini paylaştım. Sitelerin sql dosyalarından çekmiştim. Dumps bölümünde paylaştım. Aynı yazımı spyhacz dede paylaştım. 2 hesapta bana ait. Forum kurallarında 1 den fazla forumda bulunabilirim. Bir sakıncası yok diye biliyorum.
silinmesinin sebebi nedir?

Merhaba, ilgili konuyu başka bir hack platformu üzerinde de açtığınız için konunuz silinmiştir.

Merhaba, konuda belirttiklerinizi özelden kendilerine iletebilirsiniz. Fazla post kasımı ve gereksiz konu olması sebebi ile çöpe taşınmıştır.

Son düzenleme:

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
son konum neden kaldırıldı merak ettim ?

Yıllar öncesinden atılmış bilgileri birisi paylaşmış, sen de ss alıp atmışsın. Teşekkür ederiz ilgilendiğin için ancak bilgilerin doğruluğu yok. Onu attık bir part kenara. Sonra b.r konu daha açıp oradan ban yedim demişsin. Orası bizi ilgilendirmiyor. Başka hiçbir grup bizi ilgilendirmiyor. O yüzden çok malzeme olmadan kaldırdık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.