Konum Neden Taşındı / Silindi ? [ Soru - Cevap ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SeNZeRo

Özel Üye
8 Eyl 2016
5,100
14

codeW32

Katılımcı Üye
19 Ocak 2013
926
0
İstanbul
Ödeme kanıtı linki google görsellerden alınmış olup kanıt'a ulaşılmamakta, zaten gerçekliği belli değildir.

Google Drive hesabına eklememin nedeni hizliresim.com gibi upload siteleri kısa süre sonra siliyor resimleri drive'da hesabım aktif kaldıkça silinmiyor. Açıklamasını yazmıştım ve 3 moderatörünüze de konu hakkında bilgi vermiştim.

Gerçekçiliği belli değil demişsiniz gerekirse isimli olarak atarım demiştim hack sitesi olduğu için burası gerçek ismimi kapatmıştım. Moderatörlerinizin bundan da haberi var. Eğer paparadan çekilen paranın üzerinde detay maxint yazmamasıysa sorun bu benim elimde olan bir şey değil ki paparanın arayüz sorunu bu?

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
591
Google Drive hesabına eklememin nedeni hizliresim.com gibi upload siteleri kısa süre sonra siliyor resimleri drive'da hesabım aktif kaldıkça silinmiyor. Açıklamasını yazmıştım ve 3 moderatörünüze de konu hakkında bilgi vermiştim.

Gerçekçiliği belli değil demişsiniz gerekirse isimli olarak atarım demiştim hack sitesi olduğu için burası gerçek ismimi kapatmıştım. Moderatörlerinizin bundan da haberi var. Eğer paparadan çekilen paranın üzerinde detay maxint yazmamasıysa sorun bu benim elimde olan bir şey değil ki paparanın arayüz sorunu bu?

Merhaba değerli üyemiz ödeme kanıtı olarak konuya bıraktığınız link'e tıklandığında google üzerinden yüklendiği ve bulunamadığı görüntülenmektedir.Bu nedenle geçersiz sayılıp ödeme kanıtı olmadığından çöpe taşınmıştır.

Konudaki ödeme kanıtı linki :

Kod:
https://lh3.googleusercontent.com/1F4G4x3uOJbHfHWio0xUxAwev8h7rt8Qt1T4eU5L-MMK2w95br6tf_5tZTAwYyNd_C9w5-LScC_VGF2rkMCX=w1920-h971

codeW32

Katılımcı Üye
19 Ocak 2013
926
0
İstanbul
Merhaba değerli üyemiz ödeme kanıtı olarak konuya bıraktığınız link'e tıklandığında google üzerinden yüklendiği ve bulunamadığı görüntülenmektedir.Bu nedenle geçersiz sayılıp ödeme kanıtı olmadığından çöpe taşınmıştır.

Konudaki ödeme kanıtı linki :

Kod:
https://lh3.googleusercontent.com/1F4G4x3uOJbHfHWio0xUxAwev8h7rt8Qt1T4eU5L-MMK2w95br6tf_5tZTAwYyNd_C9w5-LScC_VGF2rkMCX=w1920-h971

hızlıresimden tekrar upload ettim ö.m yoluyla sansürsüzünü atabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.