Konum Neden Taşındı / Silindi ? [ Soru - Cevap ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TrucksKill

Üye
30 Ocak 2016
149
0
28

'Black Warrior

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ocak 2013
12,132
5
E5
Trojan mi? Eger trojan vardiysa http://www.turkhackteam.org/google-...nicilari-hackleme-android-turkce-dsploit.html bunuda silmeniz lazım cunku indirme linkini ve programin detaylı anlatimina burdan ulasirsiniz dedim. Trojan varsa 'NYX nin bu konusunda da trojan vardır. Hem konum 1 hafta kaldi forumda 1 haftadır yenimi buldunuz trojani. + Virüstotal de kurmuştum.

Ben kaldırmadım konunu fazla bir bilgim yok, eğer haklı olduğunu düşünüyorsan süper moderatörlerden birine ulaş.

yigit75

Yeni üye
23 Nis 2015
40
0
Balikesir
Actigim "Kullandiginiz VPN guvenli mi?" baslikli konum hicbir turlu uyarilmadan silinmis. Bu sozlerim umarim hakaret olarak algilanmaz. Yani konu silinmeden once bir uyari amacli mesaj almadim. Ilgilenilirse sevinirim. Iyi forumlar.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16

yigit75

Yeni üye
23 Nis 2015
40
0
Balikesir

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Peki Geri donusunuz icin tesekkur ederim. Ayni sey oldugundan haberim yoktu. Saygisizlik konusunda soyleyecegim sey sonucta su an astegmenim. Ust rutbelerime karsi gelmek olarak anlasilmasin diye oyle bir ibare koymustum :D

Üst ast diye değilde insan olarak herkese saygı gerekiyor kardeşim :)
hepimiz insanız sonuçta :)

Andrei Rublev

Kadim Üye
30 Ocak 2006
5,057
1
Yaw sovdkmu sanki arkadas ha gerekli ha gereksiz :)
Konum bikere tartisma yaratacak ortam yaratmiyor.ha gelie adam tartisma yaratirsa onun postlarini silersiniz gerekirsede uyarirsiniz? Kurallar apacik ortada
Tekrar konumun acilmasini talep ediyorum

Bu konu hakkında s.modlar ile iletişime geçin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.