Konum Neden Taşındı / Silindi ? [ Soru - Cevap ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Yahu noluyor neden siliniyor yorumlarım ?

Soru sormanın da bir adabı var. düzgün sormadığınız sürece cevap alamazsınız. kurallar gereği konunuz temizlik yapılırken kaldırılmış.

ayriyeten bundan sonra sanal para, kazanç konularını bu bölüme açıyoruz.

İnternetten Kazanç - Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...

bu bölümdeki yeni kurallarımıza uyduğunuz sürece konunuz bir daha kaldırılmaz. emeğine binayen yolladım konuyu ö.m.den. kırıkları düzeltip tekrar paylaşabilirsin.

ramizah

Katılımcı Üye
28 Ağu 2015
892
4
Dünya
Ben yardım merkesinde bundan bir hafta önce bir soru sordum, sorum ise "Oyun Yapmak Günah mı? / Bunların arasına giriyor mu adlı sorum" İslam'da resim ve heykelin yapılması yanı insan şekli verilmesi günah'dır ve buna ait onlarca rivayet var. Ben sorumu güzel bir şekilde sordum uzun uzun ama konum silinmişti, gerçekden çok üzüldüm THT adına ben yasak bişey paylaşmadım kuralları ve konuları biliyorum ama konumun bir hiçmiş gibi silinmesi üzdü beni.

Son düzenleme:

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16

GeneralHackPro

Katılımcı Üye
24 Eki 2013
326
0
Her ihbar edilen konuyu siliyormusunuz? cidden bugün açtığım konuya 4 tane virüs total ekledim yani 4 kez yavaş internetim ile forum üyelerinin virüs olmadığına inanmaları için 1 tb lık diskten o dosyayı aradım 4 farklı link koydum ama silinmiş konum yeni üye olan biri olsam kuralları okumamış biri olsam neyse acemidir dersiniz silersiniz uyararak ihbar etmek nedir onu anlayamıyorum sukunetini geçtim ben işin gurur meselesi yaptım forumdaki link kısaltmaları yasak oldugu halde benim uyarımın göze batması neyse kendinize iyi bakın ben gidiciyim o zaman biliyorum ki bu konuyuda hemen kilitleyip kestirip atıcaksınız ben bu foruma sanıldıgından fazla zaman ayırıyordum binbaşı oldugum diger 2011 kayıtlı hesabımda silindi neyse demekki forum böyle layik görmüş bende böyle layik görülmemem gerektigini itirazımla birlikte bırakmış oldum

ahmetk128

Kıdemli Üye
27 Ocak 2016
3,287
0
Ötüken
Konusunun neden silindiğini öğrenmek isteyen üyelerimiz bu konu altından gerekli soruyu sorup cevabını alabilirler.

Not : Konunuz sizin gördüğünüz bir bölüme taşındıysa (Örneğin : Off Topic'ten THT Yardım Merkezi'ne) konunun yeri orası demektir , bu tip vakaları yazmanıza gerek yoktur.

İyi Forumlar​

Abi benim youtube izlenme botu konum vardi virustotal video ve linki vermistim neden konum silindi bilginiz vai

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.