Konum Neden Taşındı / Silindi ? [ Soru - Cevap ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'GÖKBÖRÜ

Özel Üye
16 Ağu 2012
11,083
16
Belirsiz.
451 twitter hesabi hacked adli konum neden silindi ?

Bölüm Kuralı 8 : Sosyal hesaplar/ sosyal medya hesapları yasaktır.

Zorrokin adminimizin kural değişikliği konusuna istinaden yazılan :

"Bundan sonra bu alanda, ünlü kişilere ve gruplara ait mail ve sosyal medya hesaplarına ait dökümler, pclerine sızılarak edinilmiş bilgiler gibi şeyler de yayınlanabilecektir."

Açılan konuda bu kurala uygun hiç bir döküman,bilgi olmadığından konu kaldırılmıştır.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Yanan Yabancı Bayraklar Adlı Konum Neden Kaldırıldı 2 müslüman ülke bayrağını kaldırmıştım ?

Atatürk’ün bayrakla ilgili anısı
Atatürk’ün İzmir’de yaşadığı bir olay ve örnek davranışı.

10 Eylül 1922. M.Kemal İzmir’dedir. Dinlenmesi için hazırlanan konağa girerken önüne serilmiş Yunan bayrağını görür.

Bu nedir ?”

“Yunan Bayrağı paşam. Bu eve yerleşen Yunan kralı Konstantin, bu taşlığa serilen Türk bayrağını çiğneyerek geçmişti.”

“O, hata etmiş. Ben bu hatayı tekrar edemem.

Bayrak, bir ulusun onurudur. Ne olursa olsun yerlere serilemez ve çiğnenemez

Bizim farkımız var.

TurkishSpyHacker

Kıdemli Üye
21 May 2016
2,046
1
İstanbul
Atatürk’ün bayrakla ilgili anısı
Atatürk’ün İzmir’de yaşadığı bir olay ve örnek davranışı.

10 Eylül 1922. M.Kemal İzmir’dedir. Dinlenmesi için hazırlanan konağa girerken önüne serilmiş Yunan bayrağını görür.

Bu nedir ?”

“Yunan Bayrağı paşam. Bu eve yerleşen Yunan kralı Konstantin, bu taşlığa serilen Türk bayrağını çiğneyerek geçmişti.”

“O, hata etmiş. Ben bu hatayı tekrar edemem.

Bayrak, bir ulusun onurudur. Ne olursa olsun yerlere serilemez ve çiğnenemez

Bizim farkımız var.

Hocam konuda yunan bayrağı yoktu ki ? israil bayrağı amerika rusya çin felam vardı

Korayy5265

Katılımcı Üye
26 Nis 2016
310
1
ThT yardım merkezine saglam bir ddos programı arıyorum diye konu açmıştım neden silindi acaba ?

iTwe4kz

Uzman üye
3 Eki 2015
1,029
0
Turkstfn Tarafından Kaldırılan youtube Üye olmadan +18 videoları izle Konum neden kaldırıldı?
Tabiki Benim Görmedigim Konuda Yanlıs olabilir Acıklama Yaparsanız Diger Konularımda Daha Dikkatli Olurum,
Tesekkürler iyi forumlar,

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Turkstfn Tarafından Kaldırılan youtube Üye olmadan +18 videoları izle Konum neden kaldırıldı?
Tabiki Benim Görmedigim Konuda Yanlıs olabilir Acıklama Yaparsanız Diger Konularımda Daha Dikkatli Olurum,
Tesekkürler iyi forumlar,

+18 videolar zararlı ve yetişkin içerikleri taşıyor.
Bunu kolaylaştırdığı için.Genç arkadaşların gelişimlerinde olumsuz etkilenmemesi adına

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.