Konum Neden Taşındı / Silindi ? [ Soru - Cevap ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
501
StPetersburg
Bugün bir site hackledim ve zone yi zorrokin adına aldım. Yorumda üst seviyeden biri artık "Turan Ordusu" adına alınacak dedi tamam ama konum a ulaşamıyorum yani hiç değilse mesaj yoluyla haber verilebilirdi.

Dark-Defender

Kıdemli Üye
17 Nis 2015
3,534
0
Zurich
Bugün bir site hackledim ve zone yi zorrokin adına aldım. Yorumda üst seviyeden biri artık "Turan Ordusu" adına alınacak dedi tamam ama konum a ulaşamıyorum yani hiç değilse mesaj yoluyla haber verilebilirdi.

zone-h.com değil zone-h.org
adres yanlış

ayrıca konu silerken efendim münasipse konunuzu siliyoruz denmez

ShuJaira

Kıdemli Üye
26 Tem 2010
4,960
17
N-map

Aldıgınız zone ismiyle alakalı değil zonenizi size öngörülen siteler dışında almışşsınız.
zone-h.com değil zone-h.org
adres yanlış Bu yüzden konunuz silinmiş.

iyi forumlar

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,121
279
9
Nereye !
Hocam benim bu "Kahpe Düzenin Yiğit Çocukları" adlı bir tasarım çalışmam vardı kaldırılmış sebebi nedir ?

TurkishSpyHacker

Kıdemli Üye
21 May 2016
2,046
1
İstanbul
3 Site Hacked // TurkishSpyHacker Adlı Konum Silinmiş Yeni Gördüm Sebebini Mümkün İse Alabilirmiyim TurkHackTeam Adına Aldım Fakat Belirli Bİr Süreye Kadar Paylaşmak Serbest Diye Yazıyordu 26.06.2016 tarihinden itibaren alınan zone kayıtları Turan Ordusu adına alınmalıdır. Diye Bİr Satır Vardı Neden Silindi Tekrar Paylaşsam Ginemi Silinir ?

Dark-Defender

Kıdemli Üye
17 Nis 2015
3,534
0
Zurich
3 Site Hacked // TurkishSpyHacker Adlı Konum Silinmiş Yeni Gördüm Sebebini Mümkün İse Alabilirmiyim TurkHackTeam Adına Aldım Fakat Belirli Bİr Süreye Kadar Paylaşmak Serbest Diye Yazıyordu 26.06.2016 tarihinden itibaren alınan zone kayıtları Turan Ordusu adına alınmalıdır. Diye Bİr Satır Vardı Neden Silindi Tekrar Paylaşsam Ginemi Silinir ?

zone-h.com değil zone-h.org dan alıcaksın zoneyi
zone adresi yanlış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.