Konum Neden Taşındı / Silindi ? [ Soru - Cevap ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
2 site hacked diye bir konum vardı neden silindi acaba ?
Zone kayıtları vs vardı

2 site değil 1 Alışveriş Sitesi Hacked diye konunuz çöpe taşındı.

Sebebine gelecek olursak; artık zoneler Zorrokin adına alınmıyor, Turan Ordusu adına alınıyor .

Gövde gösterisi bölümündeki sabitte bulunan resimli zone alma konusunu okuyunuz.

İyi forumlar.

Insomni4c

Yeni üye
2 Tem 2016
23
0
2 site değil 1 Alışveriş Sitesi Hacked diye konunuz çöpe taşındı.

Sebebine gelecek olursak; artık zoneler Zorrokin adına alınmıyor, Turan Ordusu adına alınıyor .

Gövde gösterisi bölümündeki sabitte bulunan resimli zone alma konusunu okuyunuz.

İyi forumlar.
üstte yetkili arkadaş söylemiş zaten neden post kasmak için aynı şeyi tekrarlıyorsunuz ?

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
üstte yetkili arkadaş söylemiş zaten neden post kasmak için aynı şeyi tekrarlıyorsunuz ?

Burdaki Hiçbir Yönetici Kardeşim Post Kasmaz Zira Üyeler Post Kasınca Rütbe Atlıyor Fakat Yönetici Arkadaşlarımızın Mesaj Sayısı Git Gide Yükselince Rütbe Atlaması Gibi Bir Durumu Yok Burdaki Her Yönetici Arkadaşım Bulundukları Mevkinin Hakkını Verdiklerinde Zaten Emeklerinin Karşılığı Olarak Bir Üst Rütbeye Terfi Ettiriliyorlar Bu Sebeple Sözlerinize Dikkat Edin Bu Size İlk ve Son Uyarım İyi Forumlar..

Insomni4c

Yeni üye
2 Tem 2016
23
0
Burdaki Hiçbir Yönetici Kardeşim Post Kasmaz Zira Üyeler Post Kasınca Rütbe Atlıyor Fakat Yönetici Arkadaşlarımızın Mesaj Sayısı Git Gide Yükselince Rütbe Atlaması Gibi Bir Durumu Yok Burdaki Her Yönetici Arkadaşım Bulundukları Mevkinin Hakkını Verdiklerinde Zaten Emeklerinin Karşılığı Veriliyor Sözlerinize Dikkat Edin Bu Size İlk ve Son Uyarım İyi Forumlar..
belki post yarışı yapıyorlar ?

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
Hocam Pasted de Upload Edip Açabilirmiyim

Konunu kurallara uymadığından ötürü ben sildim kardeşim deneyimsizdeneğinde söylediği gibi kayıtlar kurallara uygun bir biçimde pastebin veya pasted co gibi sitelerde olmalı upload ettikten sonra tabiki açabilirsin açmaman için herhangi bir sebep yok ortada ek olarak konunuzu gövde gösterisi bölümüne değil accounts database dumps bölümüne açmalısınız iyi forumlar

Son düzenleme:

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
Merhaba,

20 veya 21 Haziran tarihinde bir mesaj ve ardından THT Yardım Bölümüne yazdığım ( konu yeri orası değil ama başka uygun bölüm yoktu) konum silindi.
Yazdığım konu din ile ilgili, mesaj da Atatürk ile alakalı bir kaç belgeyle kanıtlanmış bilgi olup kesinlikle hakaret içermediği halde ikisi de silindi ve Atatürk hakkında olan için 1 hafta ban yedim.
Konu ile ilgili THT nin e-posta adresine bilgi almak amaçlı eposta ilettim ancak galiba adminlerin zoruna gitti ve cevap vermediler.
Atatürk hakkında olan mesajım hadi sinirlerini bozdu anlarım da önceki konum neden silindi merak ediyorum?:RpS_huh:

uslubuna dikkat et kimsenın zoruna burda bişe gitmez :) seviyeli ol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.