Konum Neden Taşındı / Silindi ? [ Soru - Cevap ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
15 Tem 2016
105
0
Türkiye
Bütün Konularım Kaldırılmış THT Yardım Merkezine Açtığımdan Tut Off Topice Kadar Sebebini Öğrenebilirmiyim Off Topicler Tamam Fakat Yardım Merkezindekiler Neden Kalktı ?

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Bütün Konularım Kaldırılmış THT Yardım Merkezine Açtığımdan Tut Off Topice Kadar Sebebini Öğrenebilirmiyim Off Topicler Tamam Fakat Yardım Merkezindekiler Neden Kalktı ?

Yardım Merkezinde konunuz yok ki silinsin...

Diğer konularınız ise siyasetten ve darbe ile ilgili konular yasak olduğundan dolayı kaldırılmış.

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
karışmayayım diyorum ama varlığım TÜRK varlığına diye konu açılıyor
konu TÜRK Hack Team de açılıyor
yöneticisi tartışmalara girdiği için diyor böyle bir konuda ne tartışması olabilir ?

Yorum yok. Kural var. Bu tip konular sürekli siyasete kayıyor herkes çirkinleşiyor. Biz de forumun huzurunu korumak için kaldırıyoruz.

ayrıca konunun ismi : "Varlığım Türk Varlığına Haram Olsun"

Whiteht

Uzman üye
4 Haz 2015
1,346
1
C:/

Yorum yok. Kural var. Bu tip konular sürekli siyasete kayıyor herkes çirkinleşiyor. Biz de forumun huzurunu korumak için kaldırıyoruz.

ayrıca konunun ismi : "Varlığım Türk Varlığına Haram Olsun"

haklsınız fakat o konu yerinde ve gerekli bi konuydu itiraz eden ve siyasete giren de yoktu ama neyse abi canın sağolsn .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.