Konunun birinde trojan var dikkat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rootcourage

Uzman üye
14 Mar 2017
1,712
1
Geçen 1-2 hafta önce birisi WebDav açığı konusu paylaştı ve bir video paylaştı ben THT'de güvenli olduğu için bakmadan indirmiştim biraz hata yaptım ama sizi uyarmak istedim kullanıcı adı PaRaziT_ konusunu aradım forumda bulamadım bilginize linkte trojan var

Not : Youtube kanalının bu olduğunu söyledi linkte ki programlarda da rat varmış dikkat edin hemen 200-300 site hacklicem diye dikkat etmemezlik yapmayın link ; https://www.youtube.com/channel/UCjhz7Qs6z_Ps7mvfXmgBJtA

Yöneticiler Forumda ki konuyu ve adamı banlarlarsa iyi olur konu hmei7 programı içeriyordu

Son düzenleme:

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Merhaba,

Herkes Kendi Güvenliğinden Sorumludur. Bizim Gözden Kaçırdığımız Bazı Konular, Bazı Programlar Olabiliyor Bundan Sonra Daha Dikkatli Olun.

Eğer Bir Programdan Şüphe Ediyorsanız, İhbar Edebilirsiniz. Eğer Konu Altında Yetkili Bir Kişiden "Incelendi //Temiz" İbaresi Görüyorsanız O Zaman Güvenip İndirebilirsiniz. Bunda Da %100 Kesinlik Veremiyoruz, Bizde Neticede İnsanız. Gözden Kaçırmış Olabiliriz.

Rootcourage

Uzman üye
14 Mar 2017
1,712
1
Biliyorum arkadaşlar ihbar butonu olduğunu ve etmesini konu üzerinde yazdım zaten konuyu bulamadığımı yeni değilim burda merak etmeyin

Rootcourage

Uzman üye
14 Mar 2017
1,712
1
İlgileneceğim eger bu d0ruysa banlıcam

Dostum bunda yalan söylemem için bir sebep yok doğru tabikide bulabilirsen banla yinede sen bilirsin

Merhaba,

Herkes Kendi Güvenliğinden Sorumludur. Bizim Gözden Kaçırdığımız Bazı Konular, Bazı Programlar Olabiliyor Bundan Sonra Daha Dikkatli Olun.

Eğer Bir Programdan Şüphe Ediyorsanız, İhbar Edebilirsiniz. Eğer Konu Altında Yetkili Bir Kişiden "Incelendi //Temiz" İbaresi Görüyorsanız O Zaman Güvenip İndirebilirsiniz. Bunda Da %100 Kesinlik Veremiyoruz, Bizde Neticede İnsanız. Gözden Kaçırmış Olabiliriz.

Katılıyorum ve suçlamadım hocam ben normalde genellik programları burdan indiririm o açıdan söyledim zaten illa ki olur böyle şeyler ben sadece uyarmak istedim

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Katılıyorum ve suçlamadım hocam ben normalde genellik programları burdan indiririm o açıdan söyledim zaten illa ki olur böyle şeyler ben sadece uyarmak istedim

Anladım, Gerekli İncelemeler Yapıldıktan Sonra Neticeye Göre İşlem yapılacaktır Emin Olur :)

İyi Forumlar Dilerim :)

Rootcourage

Uzman üye
14 Mar 2017
1,712
1
Beyler adamı buldum powerhack team üyesiymiş türkishelitetim.org'u hacklemiş konusunda ss atmış da bu adam THT'nin eski saldırı tümü üyesinden değil mi nicki: dump3cz

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.