kota fatura

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

-dragon-

Üye
27 Tem 2009
81
0
arkadaşlar geçen ay internet bağlattım ve şuan 70 tl internet faturası gelmiş durumda...babama telekomda kotanın aşıldığı söylenmiş ama ttnet ten kota sorgulattığımda geçen ay 3 gb dolmamış bile..yani kota aşma gibi bi durum söz konusu değil...bu konuda bi fikri olan lütfen bilgilendirsin beni...şunuda söyleyim video,müzik indirmedim

rapche89

Uzman üye
15 Tem 2009
1,220
0
Arkadaşlar Bende Son 1 Haftadır Ttnete Girip Kotama Bakamıyorum Bunlar Bi İşlermi Çeviriyor Yah Acaba Sizdede Atnı Sorun Oluyormu??

canemre

Katılımcı Üye
5 Ağu 2009
715
0
...
evet hocam bende giremiyorum babam sinirlendi sınırsıza geçtik:).ve olayın ilginci ttnet şubesine gidip borcu sordugumuzda tam 66 milyon dediler..(4 gb kotaya )ama ben bişey indirmedim ve abartı videoda izlemedim.anlıcan bunlar bi işler çeviriyo olabilirler bide bu aralar 3G ihaleleri falan sapıttı bunlar..

cebrailov

Üye
28 Haz 2009
55
0
Elazığ/Ankara
ttnet kota ile ordakilerin söylediği miktarı karşılaştırarak ttnete başvuruda bulun bi nevi ticket meselesi
bi ticket at bakalım ne cvp gelicek sana eğer dedikleri gibi cvp gelirse oynadığın online oyunlar msnden yaptığın web cam sohbetleri ile ilgili kota aşımı olmuş olabilir!

-dragon-

Üye
27 Tem 2009
81
0
bizimkilerin dünyadan haberi yok modemi bedava aldık diyorlardı şimdide bedavamıydı hatırlamıyoruz diyorlar....dediğin gibi modem parasınıda kesmiş olabilirler

pirate_12

Katılımcı Üye
4 May 2008
643
1
Bilinmedik Yerden
İlk Faturan İse Normal Dicem Ama Hiç Normal Değil Ttnetin Sürekli Yaptığı Bir Şey Modem Aldıysan Modem ve Bağlantı Açış Parası Olarak Faturaya Bu Şekilde Yansıtılmış Olabilir....Ama Tabiki Sen Bi Araştır 444 0 375 TTNET DEstek Hattı Ara Sor

The_Mad_TURK

Yeni üye
20 Ağu 2009
14
0
Arkadadım bende aynı sorunu yasıyodum ben bide yeni baglattım 2 ay olmak üzereydi toplam 21 gb oldu kota bende napam gittim hemen sınırsız tarifeye gectim .. bde(ttnet ise bittin)

Huzzia

Üye
11 Ağu 2009
79
0
Ankara
Bunu başka yerde de söylemiştim limitsiz paket ücretinin %25 fazla fiyat ödenmez burada 70 tl gelmesinin nedeni kota aşımı değildir.

2wnqvdh.jpg

canemre

Katılımcı Üye
5 Ağu 2009
715
0
...
hocam onların daha siteye yazmadıgı bi ton şey vardır mutlaka.Adamlar resmen dalga geçiyorlar.Biz gidip sordugumuzda 66 milyon seve seve aldılar eğer gercekten boyle birsey olsaydı bizi uyarmaları gerektiğini dusunuyorum.Arkadaslar ttnete güvenmek için sınırsıza geçin iş bitsin eger ben o kadar para veremem diyosanız daha ucuza ve daha hızlı internet araçları var...

kmaiml

Uzman üye
5 Mar 2008
1,246
0
System32
evet senin adsl kota aşma durumun filan söz konusu değil... banada olmuştu gittik babamLa... yok vergiymiş,yok modem ücretiymiş, cartmış, curtmuş adamlar ne kadar vergi türü varsa (kdv,ötv...) koymuşlar.. şerefsizler

-dragon-

Üye
27 Tem 2009
81
0
arkadaşlar bugün ttnete gidip sorduğumda 51 tl vergi tutarı olduğunu,gelecek aylarda bu verginin bidaha alınmayacağı söylendi yardımlarınız için saolun

NECRQ

Üye
7 Tem 2009
231
0
SeyyaR
modem parasını ilk iki ayyda kesiyolaR benimde qecen ay 79 tl qeldi babm böle olmaaz dedi snırsıza qectık ttnet bişiler yapıyo şi iki üç aydır oysaaki koya 3 gb yoktu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.