Kötü Amaçlı Siteleri Nasıl Hackleyebilirim?

PW.ArdD

Yeni üye
15 Tem 2021
5
1
23
Cevabı olan varsa tekrar söylüyorum kötü amaçlı siteler için. Cihaz sıkıntısı yok pc, tablet, telefon hepsinde yapabilirim nasıl yapacağım konusunda bilgi yeterlidir. Teşekkürler.

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,747
20
407
Kainat
Hocam önemli olan cihaz sıkıntısı değil bilgi birikimi. Site hacklemeye gelirsek, diğer sitelerdeki gibi açıklardan sızma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Haaa peki bunu nasıl yapabilirim diye soruyorsanız:
1) Yardım Merkezi Forum Kurallarını okuyun özellikle hack konusu açma hakkındaki

2) Yardım merkezindeki sabitlere bakım

3) Siber Güvenlik konusu altında açılmış konulara ve sabit konulara bak.

4) Web ve Security bölümünün konularına bak.

5) Sosyal Mühendislik Konusunun konularına bak.

Kısacası forum zaten hack formu aradığınız her şey içeride hazır. Neden balık tutmayı öğrenmek yerine balığı hazır tutulmuş istiyorsunuz ki?
Cevabı olan varsa tekrar söylüyorum kötü amaçlı siteler için. Cihaz sıkıntısı yok pc, tablet, telefon hepsinde yapabilirim nasıl yapacağım konusunda bilgi yeterlidir. Teşekkürler.

PW.ArdD

Yeni üye
15 Tem 2021
5
1
23
Hocam önemli olan cihaz sıkıntısı değil bilgi birikimi. Site hacklemeye gelirsek, diğer sitelerdeki gibi açıklardan sızma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Haaa peki bunu nasıl yapabilirim diye soruyorsanız:
1) Yardım Merkezi Forum Kurallarını okuyun özellikle hack konusu açma hakkındaki

2) Yardım merkezindeki sabitlere bakım

3) Siber Güvenlik konusu altında açılmış konulara ve sabit konulara bak.

4) Web ve Security bölümünün konularına bak.

5) Sosyal Mühendislik Konusunun konularına bak.

Kısacası forum zaten hack formu aradığınız her şey içeride hazır. Neden balık tutmayı öğrenmek yerine balığı hazır tutulmuş istiyorsunuz ki?
Teşekkürler kankam ama yeni yükledim konulara nasıl bakıyoruz nerden neyin formuna giriyoruz henüz çözemedim.

'Aspect

Özel Üye
29 Şub 2020
1,396
4
1,574
Instagram
Merhaba bu konu bir seri şeklindedir. İşinize yarayacığına eminim

PW.ArdD

Yeni üye
15 Tem 2021
5
1
23
Merhaba bu konu bir seri şeklindedir. İşinize yarayacığına eminim
Çok teşekkür ediyorum. Sağolun efendim.

9 Tem 2021
97
52
24
Çoğu zaman internet siteleri Sql açığı sayesinde hacklenir. İlk önce açığı tespit edip sonra gereken saldırı ile sql açığını kullanarak hackleyebilirsin. Öncesinde tabii ki araştırma gerekiyor. Turk Hack Team'da zaten bu konu hakkında bilgiler var. Bakıp okuyabilirsin.
Site hacklemek kolay değildir aklında bulunsun :)
İyi günler
İyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.