.krd Domain Cihan Üniversitesi Hacked! /The CrueL/ #AnkaTim

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
57
Ahıska
MERHABA

oncelikle TEBRIK EDERIM basarinizdan oturu

iki cift sozde insan ayrimi icin olsun bazi kendini siyasetci sanip yorum yapanlara olsun bu sozum her kurt kales degildir her turkte adam degildir simdi burda siyasete girip irkicilga girmenin hic manasi yok sizin kufur etiginiz yer kurt var eywallah ama pkk yeri degildir sizin pkk sandiginiz yer zamaninda pkkayi kovaladilar sehre inmesinler diye bilginiz varmi ? diye sorsam hayir anca duyanlari duyar inandiginiz icin katiliyorum size kotu gormeniz tonlarca binlerce kardesim var suan kurdistanda ki sahsen ben suan bile ordayim is icin ve benim gibi tonlarca turk arkadasimizda orda calismakta suan bir kere saygsizliklari olmadi aksine evlerine davet ederler misafir perverlik gosterirler sebebi ne oldugunu bilirmisiniz ? turk sevgisi turk seviyorlar sizin gozunuzle gormediginiz yerler karatilmaz efendim gozunuzun gordugunu icrata sunun turkiye ayaga kalksin :) bizim dusman oldugumuz bayrak kedi ishaline benzeyen pkk bayragidir kurdistanin degil turkiyeninde iraginda kurdu vardir kimse siyaseti anliyorum biliyorum diye dile gelmesin kimse kendi agziyla padisahim diye gezinmez bu yorumum bir elestiri olarak gormeyin bu konuyu batirmak amaci olarakta gormeyin haksizliga tahamulsuzum ve gorusumu beli ederim gorusunu beli eden butun arkadaslara saygilar.

Guncel not : biz ATATURK SEVDALISIYIZ NE HAK YERIZ NEDE HAKSIZA EYWALLAH CEKERIZ.

Teşekkür ederim. Benim görüşüm sabittir. Bu da kürdistan bölgesel yönetimi insanlarına karşı yaptığım bir saldırı değil zaten. Kürtleri severim veya sevmem, bu benim görüşümdür. Fakat ben misyonum gereği kürtlere karşı değil devletlerine(?) karşı saldırı yaparım. Ben inanıyorum ki kürdistan bölgesel yönetimi alçakça planlar içerisindedir. Aynı zamanda ülkemin bölünmez bütünlüğüne karşı bir tehdittir. Ellerinden gelse bir iç karışıklık durumunda doğuda özerklik ilan edeceklerdir. Ben Türk'üm, uyanık olmalıyım. Diğer tüm ırklara karşı tedbirli davranmalıyım. Aynı zamanda içimizdeki hainleri de unutmamalıyım.

RD2TTurk

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
335
0
evden
Teşekkür ederim. Benim görüşüm sabittir. Bu da kürdistan bölgesel yönetimi insanlarına karşı yaptığım bir saldırı değil zaten. Kürtleri severim veya sevmem, bu benim görüşümdür. Fakat ben misyonum gereği kürtlere karşı değil devletlerine(?) karşı saldırı yaparım. Ben inanıyorum ki kürdistan bölgesel yönetimi alçakça planlar içerisindedir. Aynı zamanda ülkemin bölünmez bütünlüğüne karşı bir tehdittir. Ellerinden gelse bir iç karışıklık durumunda doğuda özerklik ilan edeceklerdir. Ben Türk'üm, uyanık olmalıyım. Diğer tüm ırklara karşı tedbirli davranmalıyım. Aynı zamanda içimizdeki hainleri de unutmamalıyım.

Guzel yantininiz icin TESEKKUR EDERIM.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.