Kriptonik *Şifre Dünyası* Android Uygulaması // NySky

NySky

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
671
0
Grafikmania
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩NySky۩۞۩ ░▒▓█▇▅▃▂

Merhabalar THT Ailesi

UYGULAMA TAMAMEN BANA AİTTİR. KULLANMANIZI TAVSİYE EDIYORUM

Başta da belirttiğim gibi uygulama tamamen bana aittir. Piyasada birçok bulunmaktadır fakat bana ait olması

Uygulama İsmi; Kriptonik

Uygulama Paket İsmi; Kriptonik.er

Uygulama Sürümü; 2.0

Proje İsmi; kriptonik

Eğer Şifreye ihtiyacınız varsa saniyeler içinde bu uygulama ile elde edebilirsiniz.

Android projelerim var. Zamanı gelince hepsini paylaşmak istiyorum. Bu Kendime Ait Forumdaki İlk Proje olduğu için basit birşey olmasını istedim.
Umarım beğenirsiniz çünkü yakında daha fazla uygulama paylaşacağım.

Bende bir Android kullanıcısıyım ve sürekli farklı uygulamalar deniyorum. (ilerleyen zamanlarda ilgimi çeken her uygulamayı paylaşmak istiyorum)
Umarım sizde beğenirsiniz.

Android Kulübüne de armağan olsun.

Uygulama Görüntüleri;

Yardıma ihtiyacı olan da ÖM atabilir, seve seve yardımcı olurum.

Kullanılan Program;
*Sketchware

Diğer Sürümlerin Özellikleri;

*Dosya Şifreleyebilirsiniz
*Şifre Oluşturabilirsiniz
*Giriş Paneli Bulunmakta

.Hiçbirşey İmkansız Değildir.

VirüsTotal
Neden 2/59 Bende Anlamadım Bi Bakın Derim :)

İndir

Sonraki Konumda Görüşmek Üzere.

-------------------------------------------------------------------------------------------
Lütfen Takipte Kalın
:RpS_thumbup:>BÜTÜN KONULARIM<:RpS_thumbup:
-------------------------------------------------------------------------------------------

zoraxi63

Yeni üye
9 May 2014
19
0
Gayet güzel bir uygulama olmuş Malwarebytes'e güveniyorum :) tarattım herhangi bir virüs yok eline koluna sağlık kardeşim.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
7
2,005
Dinlenmede.
eline sağlık güzel çalışma olmuş
bi ara hatırlat bişeyler yapalım seninle.
yeteneklerinin sınırlarını zorlıyalım biraz.

konu güzel konu ellerine sağlık

OnLy

Emektar
26 Ara 2005
836
35
Ötüken
böyle böyle kendinizi geliştirin kodları inceleyin görsellik isteyin grafik takımından argeyi sağlamaştırın tebrik ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.