KriptoTürk [Kriptografi/Şifreleme Yazılımı]|Obfuscator & Deobfuscator

foreign

Katılımcı Üye
5 Ocak 2007
297
0
emeğine sağlık güzel çalışma, program ama antiyi kapadığım halde anti uyandı ve yakaladı programı kapattı o derece truva atı uyarısı veriyor kullanamadım ve güvenemedim.

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
emeğine sağlık güzel çalışma, program ama antiyi kapadığım halde anti uyandı ve yakaladı programı kapattı o derece truva atı uyarısı veriyor kullanamadım ve güvenemedim.
Sifreleme yazilimi sonucta. Trojan vs. gibi virsuleri sifrelemek icin kullanilan algoritmalari kullaniyor. Virus olarak gormesi normal. Zaten kotu bir amacim olsa Argede paylasmazdim dostum. Icin rahat olsun buradaki programlar yuklenmeden 2-3 kez kontrol ediliyor.

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
Ilginiz icin tesekkur ederim arkadaslar. Sifreleme hakkinda bilgi sahibi olmak isteyen arkadaslar programla birlikte verdigim, kendi hazirladigim pdf den yararlanabilirler.

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
Obfuscar ile korunan exeyi bir turlu cikarmiyor baslat diyorum öylece bekliyor.
Biraz zaman alabilir. Antivirus programiniz varsa kapatip tekrar deneyin. Sifreli dosyanin sifresini cozerken tempte bazi dosyalar olusturuyor. Bunlari anti virus zararli olarak algilayip sildigi icin sizi bekletiyor olabilir.
Şifrelemeyi ne ile yapıyor ? AES/DES mi
Konunun detaylarini okuyunuz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.