küçük "hacker" meraklıları

jentaru12

Yeni üye
27 Tem 2009
34
0
ben ebrar 15 yaşındayım ve hacker olmak istiyorum. çünkü şu internette büyük haksızlıklar, engellemeler rapidshare'a illa üye olmaya ihtiyaç duymadan indirme yapmak istiyorum. steam'e üye olmadan full oyunlar indirmek rahat rahat serverlar da takılmak istiyorum. bilgiye daha rahat ulaşmak istiyorum. interneti istediğim kadar çok sömürmek istiyorum.

ve bu yolda bana yardımcı olursanız çok minnettar kalırım bir de şunları eklemek istlyorum
bir çok hack sitesinde yeni başlayanlar diye bölümler var ama ben bu bölümlerde anlatılanları yeterli bulmuyorum. hack sitelerine üye oluyoruz ama bunlar bizi hacker yapmıyorki ! internette benim gibi çocuk yaşta hackerlık öğrenmeye meraklılar az değil.

lütfen bu konuda bir şeyler yapalım ! eğer hackerlar gerçekten hackersa göstersinler marifetlerini de biz çocuklara el uzatsınlar!!! (ben kız değilim!):(:(:(

h4cı

Katılımcı Üye
12 Eki 2009
262
0
Ordu/Ünye
ben de 15 im sıkma canını öğrenirsin bi şekilde ama sakın biri sana şu şöle yapılır diye mail atacak sanma

Pikachu34

Katılımcı Üye
10 Kas 2009
820
0
!sTanßlue
ben ebrar 15 yaşındayım ve hacker olmak istiyorum. çünkü şu internette büyük haksızlıklar, engellemeler rapidshare'a illa üye olmaya ihtiyaç duymadan indirme yapmak istiyorum. steam'e üye olmadan full oyunlar indirmek rahat rahat serverlar da takılmak istiyorum. bilgiye daha rahat ulaşmak istiyorum. interneti istediğim kadar çok sömürmek istiyorum.

ve bu yolda bana yardımcı olursanız çok minnettar kalırım bir de şunları eklemek istlyorum
bir çok hack sitesinde yeni başlayanlar diye bölümler var ama ben bu bölümlerde anlatılanları yeterli bulmuyorum. hack sitelerine üye oluyoruz ama bunlar bizi hacker yapmıyorki ! internette benim gibi çocuk yaşta hackerlık öğrenmeye meraklılar az değil.

lütfen bu konuda bir şeyler yapalım ! eğer hackerlar gerçekten hackersa göstersinler marifetlerini de biz çocuklara el uzatsınlar!!! (ben kız değilim!):(:(:(
Site zaten bizi hacker yapmıyor Kullanabileceğimiz programlar konular vs vs şeyleri paylaşıyor anlatıyor bizlerde bunlardan yararlanarak birşeyler yapmaya çalışıyoruz.. HG seviyeli forumlar

jentaru12

Yeni üye
27 Tem 2009
34
0
bir amaç uğruna!

sağolun arkadaşlar! sizler böyle deneye deneye forumlarda dolaşa dolaşa mı öğrendiniz? şu bir gerçekti biz sanal dünyanın çocukları, içimizdeki bu merak imkansızı fetetmeye ***ürcek bizi. her şeyin başın bir merak. siz güvenlikçi amcalar hiç bir şey saklı kalmıycak, ebediyen var olacak! biz hacker atalarımızın torunları özgür olacağız! Geçmişimizi bilip geleceğe emin adımlarla koşacağız! Nasılki atalarımız yılmayıp, bizler için çabalayıp, bu milletin sancağını bize bıraktıysa, bizde yılmayıp bu milletin sancağını doruklara erdireceğiz! kendinize şunu sorun biz hackersak birlik olursak bizi kim durdurabilirki ! arkadaşlarınızı hackleyeceğinize, birbirinize zarar vereceğinize birlik olun birlikte bu yolda savaşırsanız sizi kim durdurabilir! birbirinizin arkasında durun, birinizin canı yanarsa sizinde canınız yanar! siz kardeşsiniz. ayrılamazsınız! bu milletin evlatlarısınız! isteyin internetin sınırlarını aşın, isteyin indirme için hiçbirşeye para ödemek zorunda kalmayalım! biz yeni bir toplumuz, ilk bilgisayarlarla atıldı bizim tohumumuz. bir tohum büyüyor günden güne, ağaç olunca verecek meyvelerini, hayata renk katacak, renktende öte! yeterki isteyin ve birlik olun!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.