Küçük Yaştan Başlayan Hackerlik // Küçük Hackerler

Zver

Üye
9 Kas 2015
208
0
iyi zeki cocuksun sana solenecek olanlari onceden yazman boyle smail atilcak falan oncedengelmislik yapman hosuma gitdi lamer olup olmadigini allah bilir .
sunu soyleyeyim 20-25-30- yasindaki kisiler neden yapamiyor? universite real hayatda yasamak icin para lazim problemler ve,s sence 13 yasindaki bi cocuk bos vakti kadar vakitleri varmidir?

KizilAdam

Üye
3 Haz 2017
111
0
iyi zeki cocuksun sana solenecek olanlari onceden yazman boyle smail atilcak falan oncedengelmislik yapman hosuma gitdi lamer olup olmadigini allah bilir .
sunu soyleyeyim 20-25-30- yasindaki kisiler neden yapamiyor? universite real hayatda yasamak icin para lazim problemler ve,s sence 13 yasindaki bi cocuk bos vakti kadar vakitleri varmidir?

yoktur. genelde 8 saat uyku uyur insanlar. geri kalan 8 saat saat iş'ye gitseler 8 saat kalıyor. bilemiyorum iş'i bilgisayar olan tanıdıklarım var. Adamın İşi hack fakat yardım etmiyordu. DDOS gelince atıyordu. Bunu okuyorsa Selam olsun burdan

Ayrıca okuma yazma bilmeyen + ilkokul + ortaokul mezunu sayısı toplamı Hollanda nüfusunun 2 katına yakın , Sadece Türkiye de. Bu İnsanlar Fabrikada çalışyıor , Sosyal Medya da zaman geçiriyor boş zamanlarında.. senin ürettiğin sadece bahane başka değil..

No Excuse ( Bahane yok )

hayatımızda bahane üretmeyi bırakmazsak yapamayız. Türk Milleti çalışkandır ama bahane uydurursa üşengeçten farklı bir şey olmaz.. Siz namaz kılma , oruç tutma ; öteki tarafta iş'e gidiyordum zamanım yoktu namaz kılamadım , oruç tutamadım diyebilir misin ? Onları yapıyorsun dimi ? Bahane yok. O zaman bunun için de yok. Kapiş ;)

bahane üretmek yerine nasıl çare bulurum , nasıl zaman bulurum , nasıl yaparım demeli

Son düzenleme:

KizilAdam

Üye
3 Haz 2017
111
0
konu güncellendi.. Bununla ilgili böyle ilgi çekici şekilde anlattığım video da ister misiniz :trl

'Stabil

Uzman üye
4 Eki 2015
1,702
1
8
Yazdıklarına katılıyorum, benim maceram ise 10 yaşında başladı, merak saldım bu konulara (2 sene önce başladım) ve hala devam ediyorum..

GeceninOfkesi

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
783
1
..
Ellerine sağlık. Çok güzel bi yazı yazmışsın etkilendim.
Bende 15 yaşındayım bu arada reel hayatımda bu işlerle uğraştığımı fazla kimse bilmez çünkü ilk duydukların da "face patlatabilir misin bro?" gibi tepkiler veriyolar bu da insanı hayal kırıklığına uğratıyor. :( Yolun açık olsun.

Ulan Geçen Bi Arkadaş T****k Geçmek için Heykir Felan Demişti Bana :D
Onun yanındaki çocukta hemen lafa atlayıp Facede karşıdakinin ip adresini bulabiliyormusun? hehe diye üzerime gelmişti sadece güldüm, Hacking Karşıdakinin IP Adresini Bulmakla Bitmiyor...​

KizilAdam

Üye
3 Haz 2017
111
0

Ulan Geçen Bi Arkadaş T****k Geçmek için Heykir Felan Demişti Bana :D
Onun yanındaki çocukta hemen lafa atlayıp Facede karşıdakinin ip adresini bulabiliyormusun? hehe diye üzerime gelmişti sadece güldüm, Hacking Karşıdakinin IP Adresini Bulmakla Bitmiyor...​

kardeş sana da gülesim geldi qlşwekqşekwlşq

ip adresini bulup sadece veletleri korkutuyordum :trl

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.