Küflü ekmek yemiş olabilirim

Yeni Kullanıcıyım Ben

Katılımcı Üye
11 Ara 2022
797
4
301
Matrix
Beyler küflü ekmek yemiş olabilirim yediysem ne olur ve nasıl anlarım(dün gece yedim)
Yediysem ne olur konuna gelirsek,
böyle karın ağrısı, hafiften kusma isteği, mide bulantısı ve vücüdudnun bazı yerlerinde şişlikler belirmesi durumunda küflü olduğunu anlarsın ve ne olacağınıda söyledim.
Yinede garanti doktora gitmen iyi olur.

Birde kardeşim senin hayattan ufak bir parça alimmi?
Çok güzel maceralı hayat yaşamışsın 🤣
Allah korumuş seni şükret 😅
https://www.turkhackteam.org/konular/yanlislikla-elektronik-sigara-ictim-bir-sey-olur-mu.2040028/ :D
Senin bu yanlışların bir gün sıkıntı çıkartacak gibi :D
Neyse şaka bir yans ağrı vs. olursa doktara git.
+100000000 katılıyorum gerçekten çok ii bir organize edilmiş hayat...

'GÖKKURT

Junior Hunter
10 Şub 2019
344
3
222
Ayakparmaklarından mantarlanma başlar... Sonra vücüdunun terleyen diğer bölgelerinde devam eder :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: En son Game Of Thrones'teki ağaca döneceksin :D Sonra gelip çaput bağlayacaklar adın " KÜFLÜ BABA" 'ya çıkacak :ROFLMAO:

deronn

Uzman üye
6 Şub 2023
1,085
8
547
Onun kalbi
Ayakparmaklarından mantarlanma başlar... Sonra vücüdunun terleyen diğer bölgelerinde devam eder :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: En son Game Of Thrones'teki ağaca döneceksin :D Sonra gelip çaput bağlayacaklar adın " KÜFLÜ BABA" 'ya çıkacak :ROFLMAO:
hocam çok abarttınız ya asıl şöyle olacak ayak altları mantar olacak sonra vücutu morarmaya başlayacak ve en son kül olup havaya karışacak tüm vucudu .d

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
23
1,365
Beyaz bir ışık göreceksin.
Hiç düşünme, gir içine. Kurtulursun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.