kullandığım hack ekipmanlarım ve serverlerimm vb

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,223
902
22
ddos u kendine atan nıda ilk defa görüyorum yahu :) şefim biz serverlara nasıl bam bam ederiz diye düşünüp cırpınıyorum yahu sanırım bundan sonra kendimide ddos atsam iyi olucak :) şefim kolaylıklar :)
daha önce yaptığım için deneme olarak atıyorum kendime sıkıntı yok kendine de atabilirsin maksat burda vatan kurtarmak değil de geleceğini kurtarmana bak :)

Baznx

Üye
6 Mar 2021
95
19
23
Antalya/Kemer
4 tane bilgisayar 1 tane normal iş için kullandığım 1 tanesi de oyun müzik için kullandığım 1 tanesi de film izlemek için yatağım da bekletiğim 1 tanesi de hiç program antivirüs yada başka bişey yüklemediğim sadece önemli yerde kullandığım masaüstüm var

şimdi hack için gerekli ekipmanlarımı anlatayim

1 tane uzakta sinyal engelicisi
2 tane wifi uzakta ve yakın da kullandığım evil twin attack cihazı
omg kablosu 1 tane gerekli yerlerde kullandığım ve işime de yarardığı söylenmez
1 tane duck dns usb
1 tane de WiFi Pineapple bunu da ahmet birkan da aldım 2000 tl ye

şimdi de uzak bir yerde kullandığım wifilerim var ayda sadece 200 tl verdiğim ve gerekli alan da iptal yada gecici durum da bekletiğim abonem var
aslında 2 fare ile sağ sol elimle kullandığım için cok şanslıyım :)
[url=https://www.hizliresim.com/n9gd9l3][/URL]

[url=https://www.hizliresim.com/ozw8brx][/URL]

ve şimdi de ddos yada dos attığım aboneliklere bakalım

1 tane windows için 1 tn bulut sunucum var gereklii yerlerde dosyalarım ve vidolarım sakladığım alanlarım var
1 tane linux için sever var
ip adresi değiştirmek yada portal acmak için ayda 14 tl 20 tl arası verdiğim bi portum var
3 4 tane duckdns ayarlarım var expolit ve rat için

şimdi aldığım aksasurlara bakalım
2 tane mekanik klavye ledli
4 tane fare ledli tanesi 300 200 tl arası
1 tane 10:000 mah pawer bakım var 2 sene önce almıştım 100 tl şuan fıyatı bile korkunç link aşğda
https://www.hepsiburada.com/samsung...Yfy00niphRuBvPLGEO4aArMJEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

5 tane usb bellek var bunları şu şekilde değrlendiriyorum
  1. küçük dosyalar için
  2. windos 11 yüklediğim iso dosyası için
  3. kali linux usb de kurmak için
  4. şahsi fotoğraflarım
  5. aile fotoğraflar için
gb da 64 16 arası

toplam maliyet 30 bin 500 tl

tabi ben şu sıralar da değlendirdiğim ekpmanlarımda bahsetmedim hepsi yeni de değil 2 4 sene arası bi gecmişi var

şuan da maliyet de toplasan 50 bin 60 bin tl gider rahat
benimde i5 2 sistemim var ya kanka

who.rdl

Katılımcı Üye
17 Nis 2022
449
263
@MuammerCan Kader ortağım.
Sorun etme 30 tane bilgisayarı da olsa 1 adım ilerleyemeyen çok insan var Zamanı gelince kullanabilmek için çok makale oku çok araştır :)
yok dostum elimde ki imkanları deģerlendirmeye çalışıyorum , şuan telefondan html css öğrendim ve bu yaz python öğrenmeyi hedefliyorum. Telefondan birşeyler yapılacağını diğer arkadaşlara göstermek istiyorum ,aynı zamanda kali'yi de kurdum ama önceliğim programla dili , teşekkür ederim yorumun için.
Telefon 64/4 gb

aslanmax75

Uzman üye
19 Nis 2014
1,477
120
Cyber Space
yok dostum elimde ki imkanları deģerlendirmeye çalışıyorum , şuan telefondan html css öğrendim ve bu yaz python öğrenmeyi hedefliyorum. Telefondan birşeyler yapılacağını diğer arkadaşlara göstermek istiyorum ,aynı zamanda kali'yi de kurdum ama önceliğim programla dili , teşekkür ederim yorumun için.
Telefon 64/4 gb
Çok iyi bir yol izliyorsun html css ve ardından belki ilerde javascript öğrenirsen web uygulama güvenliği konusunda çok fazla insanın önünde olursun. Zafiyetlerin kodlarda olduğunu anlamışsın. Motivasyonunu düşürme kardeşim (y)

who.rdl

Katılımcı Üye
17 Nis 2022
449
263
@MuammerCan Kader ortağım.
Çok iyi bir yol izliyorsun html css ve ardından belki ilerde javascript öğrenirsen web uygulama güvenliği konusunda çok fazla insanın önünde olursun. Zafiyetlerin kodlarda olduğunu anlamışsın. Motivasyonunu düşürme kardeşim (y)
Teşekkür ederim senin mesajın bile bir tebessüm getirdiya bana daha ne isterim senden :) aynen öyle python sonraki planımda , web den başladık webi bitirene kadar devam javascript php bakalım çalışıyoruz :)

ReOGFaR

Üye
8 Eyl 2021
124
38
4 tane bilgisayar 1 tane normal iş için kullandığım 1 tanesi de oyun müzik için kullandığım 1 tanesi de film izlemek için yatağım da bekletiğim 1 tanesi de hiç program antivirüs yada başka bişey yüklemediğim sadece önemli yerde kullandığım masaüstüm var

1 tane duck dns usb

şimdi de uzak bir yerde kullandığım wifilerim var ayda sadece 200 tl verdiğim ve gerekli alan da iptal yada gecici durum da bekletiğim abonem var

1 tane windows için 1 tn bulut sunucum var gereklii yerlerde dosyalarım ve vidolarım sakladığım alanlarım var
ip adresi değiştirmek yada portal acmak için ayda 14 tl 20 tl arası verdiğim bi portum var

1 tane 10:000 mah pawer bakım var 2 sene önce almıştım 100 tl şuan fıyatı bile korkunç link aşğda
https://www.hepsiburada.com/samsung...Yfy00niphRuBvPLGEO4aArMJEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

1. küçük dosyalar için
  4. şahsi fotoğraflarım
  5. aile fotoğraflar için
gb da 64 16 arası

tabi ben şu sıralar da değlendirdiğim ekpmanlarımda bahsetmedim hepsi yeni de değil 2 4 sene arası bi gecmişi var

Dediğin evil twin attack cihazı wifi Pineapple oluyor dimi ?

kaliroot

Katılımcı Üye
9 May 2022
300
217
localhost

1 tane duck dns usb

1. küçük dosyalar için
  4. şahsi fotoğraflarım
  5. aile fotoğraflar için
gb da 64 16 arası

arkadaşlar işte benimde casper'ım var içinde sublime text var sürünüp gidiyoruz beraber.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.