Kum Saati Manipülasyon / Göksu Grafik

BozkurtOrdusu

Uzman üye
15 Tem 2016
1,871
0
Ankara
Çok başarılı,m-etaryelleri de paylaşırsanız nereden nereye gelindiğini görmemiz açısından daha hoş olurdu,ellerine sağlık.

Goksu Grafik

Katılımcı Üye
17 Tem 2016
963
2
Ellerine Saglık Kardeşim ♥

var ol biraderim :) <3

Çok başarılı,m-etaryelleri de paylaşırsanız nereden nereye gelindiğini görmemiz açısından daha hoş olurdu,ellerine sağlık.

burdan oraya geldim
e9b471abbde84cd4ae04ded0af5a7e94.png

yorumun için teşekkürler

Goksu Grafik

Katılımcı Üye
17 Tem 2016
963
2
biraz solgun olmuş sanki daha canlı renklerle iyi olurdu ancak güzel olmuş

soluk renkler hoş görünüyor diye tercih ediyorum :) sağol..

Grafik yapan yok diye isyan çıkarmıştım sağolasın :) teşekkürünü verdim

:D :D sağolasın

Tebrikler güzel bir çalışma olmuş

teşekkür ederim.. :)

teşekkürler..

Bro Bi Öm Atarmısın

atıldı..

Shadow QQ

Katılımcı Üye
11 Ağu 2015
788
1
Resimin ilk hali oyun gibi böyle basit ama siz gerçekten HD bi görüntü sağlamışsınız bende soluk renklere hastayım.

KingSton666

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Nis 2016
9,813
106
26
Ankara
Güzel olmuş cidden görüntüsü dokusu kullanılan parçalar. Modeli ve kum saatini diğer tarafa alsan daha karizmatik dururmuş ellerine sağlık :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.