Kural değişikliği

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
4,965
Orhun Nehri
Değerli TürkHackTeam takipçileri, forum genelinde kural değişikliği yapılmıştır. Yapılan değişiklikler aşağıdaki gibidir.

- Tüm kategorilerde eski konulara mesaj atma yasağı kaldırılmıştır.

- Eline sağlık, harika, güzel vs. gibi kısa mesaj içeren mesajlar serbesttir.

- Başka sitelerden yapılan alıntılar tümüyle serbesttir. Sadece haber içeriği taşıyan konular kaynak gösterilmek şartıyla serbest kılınmıştır.

- Forum genelinde konu veya mesajlarda herhangi bir kelime sınırlaması yapılmayacaktır.

- Grafik tasarım, international forum ve diğer tüm bölümlerde kurallarda esnetme yapılmıştır.

Özetle tüm forumda yıllardır var olan katı kurallarda yumuşatma yapılmıştır. Sevgili forum üyeleri argo, küfür, hakaret ve misyona aykırı olmamak şartı ile diledikleri gibi vakit geçirebilirler.

Sevgilerimizle.
TürkHackTeam Üst Düzey Yönetimi

w1sd0m

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
699
626
/802.1x/
İnşAllah hayırlı olur.
Sevgi ve saygı çerçevesinde güzel işler yapılması temennisi ile...

TaoLao

Katılımcı Üye
4 Ara 2020
602
200
127.0.0.1
Hayırlı olsun. Böyle bir hamlenin üzerine ben olsam, normal üyelerdeki bröve ve rütbe sisteminide kaldırırdım, zira şimdi çoğu insan oradaki rütbeyi yükseltmek için sürekli post atmaya başlayacaklardır.
Normal üyelerdeki bröve ve rütbenin kaldırılmasında ise insanlar birşeyler başardığını hissetmek için, yetki sahibi olmak isteyeceklerdir, bu da onları kulüplere ve diğer ekiplere sürükleyecektir. Hem kendilerini geliştirirler, hemde foruma katkı sağlarlar. Naçizane görüşlerim :)

@Ceys hocam.

ZVkill3r

Katılımcı Üye
16 Tem 2019
487
50
Hayırlı olsun. Böyle bir hamlenin üzerine ben olsam, normal üyelerdeki bröve ve rütbe sisteminide kaldırırdım, zira şimdi çoğu insan oradaki rütbeyi yükseltmek için sürekli post atmaya başlayacaklardır.
Normal üyelerdeki bröve ve rütbenin kaldırılmasında ise insanlar birşeyler başardığını hissetmek için, yetki sahibi olmak isteyeceklerdir, bu da onları kulüplere ve diğer ekiplere sürükleyecektir. Hem kendilerini geliştirirler, hemde foruma katkı sağlarlar. Naçizane görüşlerim :)

@Ceys hocam.
Çok haklısınız ancak kaldıracaklarını düşünmüyorum. Evet aşırı derecede post kasılmaya çalışılıyor ki bu adeta bir yarış kıvamına gelmiş durumda. İçerik üretmek artık önemini kaybetti. Ve ne yazık ki forumun hit almasını sağlayan en önemli şeylerden biri de bu "eline sağlık" flood'u.

Helmsys

Ar-Ge Ekibi Kıdemli
16 Mar 2022
1,492
1,652
Çok haklısınız ancak kaldıracaklarını düşünmüyorum. Evet aşırı derecede post kasılmaya çalışılıyor ki bu adeta bir yarış kıvamına gelmiş durumda. İçerik üretmek artık önemini kaybetti. Ve ne yazık ki forumun hit almasını sağlayan en önemli şeylerden biri de bu "eline sağlık" flood'u.
Bunun kişide olan "aşağılık kompleksinden" dolayı olduğunu düşünüyorum. Çünkü bir şekilde birilerine kendini üstün göstericek "Evett bakınnn rütbemee. Sen sus Ç Ö M E Z"(gibi aptalca düşünceler....) Buradaki rütben senin hakkında ne söyleyebilir, ne ifade edebilir ki?
Belirli kişilerin diğerlerinden ayrılması için farklı "
sınıf"larda olması bu konuyu çözecektir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.