kuran'ı yırtan kız yalandır

space_51_

Üye
11 Tem 2007
60
0
arkadaşlar bu sitede de dahil olmak üzere kuranı yırtan kızın resmi diye insanları kandırmaya çalışanlar var.

hoax-sb7analah.jpg

şimdi buna kuranı yırtan kızın resmi diyorlar.değil.inanmayın.işte kanıtı
hollandali2.jpg

2604g4.jpg

işte bunlarda kanıtı.böyle şeylere inanmayın.bunlar yüce dinimize sabotedir.
eğer ALLAHÜ TEALA bu dünya da yapılan her günahın cezasını heme verseydi oooo neler olurdu artık siz düşünün

selmetle...

ALTUG

Üye
2 Tem 2007
231
3
Somewhere in Aussie
space_51_
Tebrikler, belirtmis oldugun konu tamamen hayal urunu ve yalandir.
https://tik.lat/Yu9hw adresine girerseniz onlarin silikon ile yapilmis heykeller oldugunu ve bir muzedeki sergide cekildigini goreceksiniz, insanlarin ne amacla boyle istismar konusu yapildigi ise merak konusu cevabi sizlere birakiyorum.

gokkkhan

Yeni üye
8 Ağu 2007
44
1
ii güzelde kardeşte bu resimdekiler ne yaww insanmı hayvanmı nerden geldiler uranüsün askerimi ne valla buna acıklık getir ama teşekkür

oksit

Katılımcı Üye
7 Nis 2007
406
4
İstanbul
dediğin gibi eğer Allah halim olmasaydı yani cezaları hemen verseydi, o yaratıklarla birlikte yaşıyorduk hatta ötesi biz bile çok zaman günaha düşüyoruz ve biz de o yaratıktan olmuştuk... paylaşım için sağol.

oksit

Katılımcı Üye
7 Nis 2007
406
4
İstanbul
kuran ı yırtmakdan daha günah olan şeyler, insanların alışkanlığı oldu. bunu bence bir düşün... o zaman bütün dünyada en az -yani 7 milyarlık dünya nüfusu içinde- 1 milyarı böyle bir yaratığa dönüşürdü. bence...

mehmedım

Üye
10 Mar 2007
183
0
evet anlıorum bu zaten bi saboteydibelli ama bi açıklığa kavuşması iyi oldu sağolasın arkadşaım

by_huzun

Üye
10 Ağu 2007
236
0
IĞDIR
Emeğine sağlık gercekten ben İrana yakın olan Ağrı d.beyazıttayım bunu ilk duyduğumda gercekten inanmamıştım.İlk olarak İranda olduğu söylenmişti Yalanmış...Bizleri aydınlattığın için saol

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.